Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan lánnyal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal, aki 13 évesen vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

ELmondása szerint megbánta, hogy ilyen volt tinikorában, voltak még ribis dolgai. Viszont 18-19 éves korától semmi, csak 2 komoly kapcsolat. Most 23 éves.

Zavarna titeket a múltja?



2017. aug. 12. 22:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
45%
nem
2017. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
91%

Mi van akkor, ha vki 13 évesen vesztette el a szüzességét? Nem értem. És ha volt egy tartós pasija, aki pár évvel idősebb volt? És ha megerőszakoltak? És ha nem is fogta fel a jelentősègét és szar volt? És ha bizonyítani akart, mert nem szerették otthon?

Én 18 voltam, mert későn értem, de simán olyan voltam agyilag, mint egy 13 éves....

Hogy lehet aszerint választani vkit, hogy mit tett tíz éve, főleg ha nem is tudni a körülményeket?

Egyébként meg nem értem. Legutóbb azzal a pasimmal beszéltem a szüzességemről, aki elvette. Tizenkét éve...

2017. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
66%

A barátom 14 évesen vesztette el a szüzességét, pontosan nem tudom mikor, lehet 14 éves és egy hónapos volt, a kérdésben szereplő csaj meg 13 éves és 10 hónapos...

De most akkor mi is van? :D Gyerekként az ember általában hülye, ez valakinek újdonság? Aki szerint meg az ember nem változik sokat, LOL, igen, a 23 éves nő biztos ugyanolyan, amilyen 13 évesen volt.

Ember, én 13 évesen azt terveztem, hogy full egyedül élem majd le az életem, mert a csókolózás meg a szex undi, meg nem akarok gyerekeket meg senkit, 23 évesen meg kidobtam a pasimat, mert nem szexeltünk, aztán azonnal volt is másik.

És a barátom sem lett egy agyatlan dugógép csak azért, mert 14 évesen már túl volt rajta.

2017. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
91%
13. Ezekszerint szerinted teljesen normális, helyes dolog az h manapság is dgnak már 13 évesen? Nem tudom te hol élsz. Nézz már rá egy 13 évesre! Még gyerek még éretlen, fejletlen az idegrendszere is. Szerintem valami beteg gondolkodásra vall ez a felfogás amit leírtál, nem norális.
2017. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
14# Látom nem megy a szövegértelmezés.
2017. aug. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Ez a múlt, nem vagyok az apja... ha normális és kedvelem, akkor teljesen mindgy.
2017. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Mindenki tesz olyan dolgot a múltban amin már nem lehet változtatni. Nagyon sok olyan embert ismerek akik 12-13 évesen már buliztak, piáltak és sorolhatnám és ezt csinálták 18-20 éves korukig aztán annyira benőtt a fejük lágya hogy fiatal felnőttként 20-25 éves korukra teljesen normális, kiszámítható emberré váltak.

Olyan csajt ismerek aki mondjuk 18 évesen vesztette el szüzességét, de már 14-15 évesen bulizott ész nélkül, tele van tetoválva, piercing heg, nyomok vannak az arcán, a haja régen idétlenül volt vágva, egyik helyen teljesen le volt nyírva a haja, feje másik felén teljesen hosszú volt régen, de most már teljesen normális haja van. Igaz hogy a tetoválásai megmaradtak a múltjából, s művelt furcsa dolgokat, de jelenleg teljesen normális, felelősségteljes családanya.

2017. aug. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
19%

A sok álszent... szánalmasak vagytok.

Amúgy is, miért kéne megbánni azt, hogy valaki elveszti? (Már ha p¡nája van persze...)

Jól tette, egészségére, legalább később nem él vele vissza senki már :D

Na meg kinek mi köze hozzá, mi volt 1, 2,...10 éve?

Én 14 voltam, nem bántam meg, és a többit se, mert nem oszt, nem szoroz, ha volt, ami $zar volt, akkor se... pedig voltak jópáran.

29 leszek, 2 gyerekes családanya, se kurwa, se drogos, se alkesz nem vagyok, teljesen normális életet élek.

2017. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Bírom, hogy az ilyen jellegű kérdések alattt mindig van egy ember, aki azzal tudja igazolni magát, hogy többgyerekes családanya :D
2017. szept. 23. 16:57
 20/28 anonim ***** válasza:

Az ilyen oldalakon azt kamuzik mindenki amit akar. Hiteltelen mindenki.


Főleg viccesek a 29 éves kétgyerekes anyák, akik olyan stílusban írnak, mint egy 14 éves kislány, akinek tegnap roppantotta át a 15 éves barátja kukaca a szűzhártyáját. Vicc..

2017. szept. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!