Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főleg nők tanácsa érdekelne....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg nők tanácsa érdekelne. Értelmes, célokkal rendelkező pasas akinek kicsit megingott az önbizalma hogyan ismerkedjen?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy a nők messziről kiszagolják, ha nem vagy elég határozott. Viszont nekem meg pont az tenné helyre az önbizalmam, ha lenne újra barátnő. Ráadásul azt sem mindig érzem meg, ha valakinek szimpatikus vagyok. Pl sokszor nem tudom megkülönböztetni, hogy most rámmosolyogtak vagy kinevetttek. örülnék pár jó tanácsnak.

2017. aug. 7. 22:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ne mástól várj önbizalmat, hiszen ez rólad szól. Magadnak kell bíznod, vagyis hinned magadban. Mi a problémád saját magaddal?
2017. aug. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

El kell hívnod nőket randira. Ennyi a titok, ha ezt nem tudod megtenni akkor ez a baj.

Tudom hogy nem egyszerű, nekem sem az...

2017. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#11

Nem mástól várom. de te is tudod, hogy a legjobb önbizalomnövelő egy barátnő. Mint írtam, ez kicsit egy ördögi kör.

#12

Kösz a biztatást.


Amúgy érdekes, hogy egy kivételével csajoktól nem kaptam semmilyen jó tanácsot. Kíváncsi lettem volna ezzel kapcsolatban lányok véleményére.

2017. aug. 9. 18:22
 14/15 anonim ***** válasza:

Először is tudni kellene,hogy mitől ingott meg az önbizalmad,mert akkor tudnál rajta magadtól is változtatni és nem a másik nemtől várnád a megerősítést.

Ha van önbizalmad akkor pedig az ismerkedés is könnyebben fog menni ill. nem veszed fel annyira a visszautasítás sem.A mosoly meg a kinevetés nem ugyanaz ,nem is értem,hogy nem tudod megkülönböztetni.

N

2017. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a mosoly és a kinevetés egész más. Van hogy tudom melyikről van szó, de sokszor fogalmam sincs melyiket látom.
2017. aug. 11. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!