Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főleg nők tanácsa érdekelne....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg nők tanácsa érdekelne. Értelmes, célokkal rendelkező pasas akinek kicsit megingott az önbizalma hogyan ismerkedjen?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy a nők messziről kiszagolják, ha nem vagy elég határozott. Viszont nekem meg pont az tenné helyre az önbizalmam, ha lenne újra barátnő. Ráadásul azt sem mindig érzem meg, ha valakinek szimpatikus vagyok. Pl sokszor nem tudom megkülönböztetni, hogy most rámmosolyogtak vagy kinevetttek. örülnék pár jó tanácsnak.

2017. aug. 7. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Nagy tévedés, ha azt várod, hogy egy másik ember tegye helyre a saját önbizalmad. Nem tudom, miért a nők a rosszak, gonoszak azért, mert ezt nem vállalják.
2017. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1

Félreértettél. Nem a nőket hibáztatom. Tudom, hogy velem vana gond.

Egyszerűen csak belekerültem egy spirálba. Jót tenne egy barátnő, de pont amiatt vagyok bizonytalan, mert 1-2 éve nincs barátnő.

Érted a különbséget?

2017. aug. 7. 22:07
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

"Nem tudom, miért a nők a rosszak, gonoszak azért, mert ezt nem vállalják."

te miről beszélsz? senki nem irta h a nők ezert "gonoszak". a srac csak körulirta h nem mer nőket leszolitani

2017. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Bocsi, már túlgondoltam! Ezen az oldalon az a trend, hogy a nők a hibásak minden lúzer nőgyűlölő balsorsáért, és azt hittem, te is erre fogsz kilyukadni. :D


Sajnos nem tudom magam beleképzelni a helyzetedbe, mert nekem veled ellentétben az az újdonság, hogy már 8 hónapja van párkapcsolatom. 24 vagyok, és előtte sosem volt, pedig nincs gond az önbizalmammal. :D Szóval én pont azt tudom, hogyan kell párkapcsolat nélkül is normális életet folytatni.


Sok sikert a problémád megoldásához, és ne görcsölj semmin túlságosan! (Az még inkább elijeszti a lányokat :D)

2017. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Meg ha talalsz is ilyen not, az onbizalmadat az teszi rendbe ha tudod magadrol hogy kepes vagy not szerezni. Ha szivessegbol veled van valaki az nem valtoztat az onbizalmodon.
2017. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy az az igazi gond, hogy nem értem a nők finom jelzéseit. Tudom, hogy ez sokaknak hihetetlen, de nem tudom megkülönböztetni, hogy valaki csak símán kedves velem, vagy azért mert tetszek neki.

Volt olyan lány akitől utólag tudtam meg, hogy nagyon összejött volna velem, de én nem léptem semmit felé. Azért nem léptem akkor, mert egyszerűen nem látom át ezeket a szituációkat legtöbbször.

2017. aug. 7. 22:22
 7/15 A kérdező kommentje:

#5

Nem vágyok arra, hogy valaki szánalomból legyen velem.

2017. aug. 7. 22:23
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha nem szivessegbol szeretnel baratnot, akkor mi koze az onbizalomnak az ismerkedeshez?


Csinalj ugy mintha lenne onbizalmad aztan majd megjon.

2017. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Olyan módszer kell, amivel garantált a siker,Kérdező?


Nos, akkor pénzzel. Sok pénzzel. Sok-sok pénzzel és pindurkát még annál is többel.

2017. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9

Nem garantált siker kell.

Első körben olyan tanácsa kell, aki tudja értelmezni amit leírtam. És főleg nők tanácsa érdekelne.

2017. aug. 7. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!