Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban 32 évesen nettó 160...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban 32 évesen nettó 160 ezres fizetéssel ne akarjak társat?

Figyelt kérdés
Több barát de nő is mondta hogy ennyi pénzzel ne akarjak barátnőt mert nagyon kevés és a nőknek több kell, pláne úgy hogy nem vagyok sármos helyes típus.
2017. aug. 6. 09:12
1 2 3
 11/27 Estádio de Felchút ***** válasza:
61%

A medián bér nem éri el a nettó 160 kilót...

BP-en mondjuk ez tényleg kevés, de mondjuk Békéscsabán hibátlan.

2017. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A legrosszabb ***** válasza:
28%

#1: Mintha nem csökkenne eléggé, ugye? A népességcsökkenés kisebb mértéke is kizárólag annak tudható be, hogy Lákátosék/Ráfáelék/Kolompárék/Sztojkáék családgyarapításkor (!) meg sem állnak öt-hat purgyéig, addig fehéremberfia' tucatszor is átrágja magát azon, hogy egyáltalán párkapcsolatra adja-e a fejét, nemhogy családalapításra.


Hogy a kérdésre is válaszoljak:


Kíváncsi lennék, melyik 20-as, 30-as nő NEM pattanna meg, ha szóba kerülne, hogy csak ennyit keresel. Szerinted, amikor ilyen mocskos vérkapitalista időket élünk, amikor minden a pénz, a csillogás, a dicsekvés, a tökéletes test, a szépség, a sznobság, a felszínesség körül forog, lenne olyan nő, aki még akkor is érdekes pasasnak tartana, ha kiderülne, hogy csak ennyit keresel? Hát ki állná a barátnőd egyetemi tanulmányait? Ki állná a tengerparti nyaralásokat? Ki állná a hétvégi kiruccanásokat, hülye programokat? A nőknek eltartó kell, nem egy csóró muki, aki 1. vagy iszonyat keveset keres 8 órás melóval, 2. vagy napi 24 órát (!) dolgozik kiköpve a tüdejét, így viszont ideje nem marad törődni a hercegnővel. (Lásd: temérdek kapcsolat megy tönkre amiatt, mert a férfi éjt nappallá téve dolgozik, hogy megéljenek valahogyan, az eltartott hercegnő meg otthon a nagy semmittevésében már másik farkakról ábrándozik.)


Tanácsom: keress többet és tanulj többet! DE NE A HÜLYE NŐK MIATT, hanem magad miatt, hogy minél többet tudj költeni SAJÁT MAGADRA, minél magabiztosabb, műveltebb legyél, s minél jobb állásod legyen, és ne holmi felszínes, pongyola párkapcsolatra szórd el a szerényke vagyonodat, amiben te csak egy eszközként kezelt húscafat, egy puzzle-darabka vagy egy felszínes nő felszínes életében.

2017. aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
46%
Ha ien barátaid vannak és ismerőseid akkor inkább őket sajnáld ne magad.160 sajnos valóban nem sok de szerintem ez másodlagos.Van egy JÓBARÁTOM gyerekkorom óta ismerem és csóró mint a templom egere mégis volt mindíg párkapcsolata és láss csodát úgymond csóróságban is megvannak a párjával sok barátuk ismerőseik vannak akik úgy is segítik őket hogy nem is kérik (és egy teljesen átlagos párról beszélünk értem ez alatt jól öltözködnek,figyelnek a rendre tisztaságra stb stb)persze vidékről beszélek.Pest megyében másképpen működnek a dolgok mások a fizetések valamivel az emberek fölfogása is másabb de szerintem az emberi kapcsolatok ott sem térnek el sokban (pl.:őszinteség,kitartás szeretet vagy legalább vonzódás :D)Egy BARÁTI tanácsom lenne neked:Fogadd el önmagad legyél magabiztos agilis és a fizetésed ne befolyásojlon a párkeresésben. ;)
2017. aug. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
73%
Ne pénzleső ribiket keress, hanem normális nőket.
2017. aug. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha a csaj is minimum ennyit keres,meg lehet belőle élni szerényen,csak spórolni kell nyaralásra,meg az ilyenekre.
2017. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
54%

Jól mondják a többiek- ha Budapesten vagy környékén élsz/dolgozol, akkor meg vagy lőve, ebből nem hogy lakást nem veszel, de még albérletet se tudsz fenntartani (ahol a másfél szobás albérletek ma már kerülnek 150-180 nettóba, ott ne reménykedj ekkora fizuval semmiben), viszont Budapesten kívül bárhol szerintem rendben van ez a fizetés.


Az egyik korábbi válaszoló kérdéseire (ki fizeti a csaj egyetemi tanulmányait meg lakhatását meg akármijét) meg elég egyértelmű a válasz: két felnőtt ember összedobja, amije van, és közösen fizetnek mindent. Én a magam részéről Budapesten is elég jól keresek, a férjem meg programozóként aztán még jobban, de mégsem várom el, hogy ő tartsa el a kis popóm, ugyanúgy beadok a közösbe, a nyaralásokba, a mindenbe. Amíg egyetemre jártam, addig dolgoztam diákmunkát, és persze, a nagyobb kiadások nagyobb részét nyilván a párom fizette, ha arról volt szó, de egyébként nem vártam el tőle semmi ilyesmit.

2017. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
54%

"Szerinted lehet ebből lakást venni? Nyaralni? Gyereket vállalni?"


1. Igen, de előtte gyűjtögetni kell, én is megcsináltam, sőt, kevesebb pénzből, csak én nem 30 évesen kaptam észbe, hanem már huszonévesen elkezdtem félretenni, amikor elkezdtem dolgozni, és még a szüleimmel éltem, és nem dobtam ki albérletre az ablakon...


2. Erre is csak azt tudom mondani, hogy igen, én is megcsináltam többször, sőt, külföldre, és maradt megtakarításra is, tehát nyaraltam is, és a lakás is meglett.


3. Ezt még nem tudom, hogy mik a lehetőségek ilyen téren a mai világban, de látom, hogy azért sokan meg tudják oldani, még ha csak egy gyereket is vállalnak, és nehezebb is. Azért valahogy én is felnőttem, pedig a szüleim a nulláról indultak, mindent beosztottak, nem éreztem, hogy nélkülöztünk volna, és nem volt nagyszülő segítség (volt nagyszülő, csak nem segítettek). Szóval talán megfelelő beosztással azért ez is megoldható, max. nem nagy családban kell gondolkodni.


Kérdező, szerintem nem a pénzen múlik, de a pénzhez való hozzáállás is számít hosszú távon.

2017. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

35F, nettó 124e Ft


Nekem egy éttermi randin azt kérdezte a hölgy, miért nem akasztottam még fel magam ennyi fizetéssel? Azt hittem viccel, így leütöttem a labdát egy poénnal, miszerint nem szeretem ha lobog a szélben a hajam!


Erre közölte, hát jah szerinte is egy férfi inkább az ereit vágja fel az biztosabb és odaadta a kését!

Lehet bennem van a hiba, de számomra fekete humor nem fekszik, elköszöntem és távoztam.


Hazafele jutott eszembe, a saját számlám sem fizettem ki.

2017. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Azért egyesek nagyon el vannak tévedve Budapesttel kapcsolatban is. Én itt nőttem fel, dolgoztam már több cégnél, de fizetések tekintetében elég vegyes a helyzet. Tény, mivel sok nagy cég ide telepíti a központját, itt vannak kiugróan magas fizetések is, de itt is vannak, akik gyengén keresnek, és a nettó 160-at nem nevezném beugrónak. Azért cégtől és munkakörtől is függ, hogy épp mennyi az annyi. Van, ahol le is néznek, ha ennyi a bérigényed, és van, ahol kiröhögnek, és be sem hívnak második körre, mert nem akarnak ennyit fizetni, nagy cégek is képesek fukarkodni a fizetéssel (más kérdés, hogy kifelé mit kommunikálnak). Tőlem a mostani munkahelyemen interjún, mikor kérdezték a bérigényemet, és mondtam egy tól-ig értéket (a saját megélhetésemet figyelembe véve, amit mindenképpen fedezni kell), visszakérdeztek, hogy kaptam-e már ennyit. Valószínűleg ők kevesebbet gondoltak, de mégis felvettek, az általam kínált tól-ig alsó értékével, aztán végül úgy néz ki, hogy megérte nekik. Nem csillagászati összegről van szó, megélek belőle és tudok megtakarítani is. Másnak, más igényekkel lehet, hogy kevés lenne, én jól be tudom osztani.
2017. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
30%

Tudom Bp más mint vindék, de nálunk a kezdő irodistákat 300-330bruttóval veszik fel. az kb 200-220 nettó. Azaz még lehet hogy félig suliba jár és a diplomája sincs meg, igaz, jellemzően minimum angolul+1 másik nyelven beszélnek. Huszonpáréves emberkékről beszélünk.


Ehhez is lehet viszonítási alap.

2017. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!