Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok el?

Figyelt kérdés
Valamiért azt érzem, hogy soha egy srác sem fog azért szeretni, aki vagyok. Pedig általánosságban semmi baj nincs velem. Kedves, őszinte és érdeklődő vagyok. Elvileg a humorérzékem is rendben van. Igényes vagyok. Nem vagyok egy iskolázatlan paraszt. Elég sok embernek tetszem, de ezek a férfiak általában úgy csapják a szelet, hogy közben ott a barátnőjük. Akinek pedig nincs, az csak kihasználni akar. Velem lehet a baj, vagy tényleg ennyire nehéz normális, komoly szándékú embert találni?!
2017. júl. 27. 22:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Elég sok önismerettel fogalkoztam az utóbbi pár évben. Szóval rendkívül tisztában vagyok önmagammal. :)

Apropó, lehet azért nincs senkim, mert épp tisztában vagyok azzal kit szeretnék, csak még olyan ember nem jött az életembe? Amit írsz egy kicsit ambivalens.. Soha, de soha nem álltam le jött-ment emberekkel, szóval nem is értem ez neked honnan jött. :) De te biztosan jobban tisztában vagy az életemmel, mint én. Nem baj, ez általában így szokott lenni. Egy kívülálló mindig mindent jobban tud :D

2017. júl. 28. 08:09
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

Mégis nagyon sok kívül állótól várod a problémádra a választ, amire egyedül csak te tudsz válaszolni és csak te tudhatod hogy van-e probléma veled. :D

Szóval kislány, erről csak ennyit. :D :P

2017. júl. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#utolsó

Elhiszed, hogy már háromszor megbántam?

2017. júl. 28. 08:27
 14/16 anonim ***** válasza:
84%
Erre van az a kitűnő mondásunk, hogy előbb gondolkodj és utána cselekedj.
2017. júl. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igazából ez kellett ahhoz, hogy rájöjjek a dologra. Szóval hasznos volt.
2017. júl. 28. 08:33
 16/16 anonim ***** válasza:
Nehéz komoly szándékú embert találni, de nem lehetetlen.
2017. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!