Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem, hogy ilyen testalkattal lesz valaha is barátnőm? 21F (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Köszi előre is!


2017. júl. 27. 19:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb, mint az átlagos testalkat.

Kicsit formásodsz, gyúrsz-sportolsz, akkor tökéletes, 9-10/10

2017. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Mcgalagony17 ***** válasza:

Nekem ugyan nem a vékony pasik az eseteim, de szerintem nincs veled semmi baj. :)


23/N

2017. júl. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
9-essel értek egyet, úgy vagy felöltözve, mint egy általános iskolás, nekem ez is lenne a benyomásom rólad, nem pedig az, hogy itt egy férfi...
2017. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13# vagyok, ja és nem ingbe, meg szövetnadrágba kell járni, vagy buz1enak öltözni. Egyszerűen ez a sportcipő, fehér zokni villan, mint tornaórán bakker, az a koptatott bermuda, minth a a c&a gyerekosztályáról jött volna, meg a tigrises póló... Ehhez egy bilifrizurát, pamacsokban pelyhedző arcszőrzetet, meg egy olyan szögletes drótkerestes szemüveget tudok elképzelni a fejedre, ami soha senkinek sem állt jól mégis sok szerencsétlen azt veszi meg, mert fogalma sincs, hogy mennyit ront vagy dob az emberen egy szemüveg és két sorral arrébb olyan is lenne, ami ugyanannyiba kerül, de még jól is áll neki...
2017. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Akkor milyen ruhákat kéne hordanom?


Am nem vagyok szemüveges.

2017. júl. 28. 12:20
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha beszélsz angolul, akkor keress rá, hogy öltözködj úgy mint egy férfi és ne úgy, mint egy kisfiú. Biztos sok öltönyös témát fogsz találni, de nem csak olyan van. Ha nem beszélsz, akkor mondjuk kezdjél el képeket, meg filmeket nézegetni olyan szemmel, hogy mit vesznek fel benne azok a férfiak, amilyen hatást te el szeretnél érni. Keress rá egy-egy (huszonéves) ismert emberre és nézegesd meg mikben jelenik meg, mikor nem egy kokainos parti után vánszorog másnaposan lepukkanva az utcán. A Justin Bieber kinézet nem menő a férfiként, ha esetleg arra gondolnál, hogy róla vennél mintát.


Ha meg esetleg társkeresőn ismerkedsz, akkor ne sértődj meg, mert lehet oda nem ilyen képet teszel fel, mint ide, de a biztonság kedvéért elmondom, hogy ne olyan képet tegyél fel, amiről levágsz valakit, mert nem jó benyomást kelt, a lányok egyből arra gondolnak: Kit vágott le? Csak nem a volt csaja? Másik képe nincs? Nem csinál semmit, hogy csak a volt nőjével készült képe van?

Ha a nőt rajta hagyod, akkor tedd egyértelművél, hogy NEM a nőd, hanem a rokonod például...

És ne olyan képet válassz, amin úgy állsz ott, mint akit odatettek valamivel a fenekében. Valami természetes kép legyen rólad, amin valamit csinálsz, van, akinek a pózolás egyszerűen nem megy, mert akkor úgy néz ki, mintha oda lenne kényszerítve és valami lenne az ánuszában. Lehet, hogy te nem ilyen vagy, és csak nem találtál jobb képet a testalkatod megmutatására, de ezen a képen eléggé úgy nézel ki, mintha egy kisfiút odaállítottak volna az anyja mellé..

2017. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!