Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi helyzetről?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egyre inkább nehéz normális párt találni! Teljesen ki vagyok ábrándulva a nőkből így 23 évesen! Komolyan sokszor figyelem a 18-19 éves korosztályt, hihetetlen mennyire gyerekek! Játék, buli, szórakozás haverokkal senki se akar elköteleződni és kapcsolatokat! Pont nem régiben jártam igy, hogy tetszettem a csajnak de o elutazott egy hétre bulizni mondván hogy erre van szüksége életjel semmi! Fogtam hagytam a fenébe, megmondtam, hogy nekem ez nem fér bele! Nem azzal van bajom ha bulizik mar leadtam az igényeimből, habár őszinte leszek zavar ha valaki buli centrikus! De hogy egy 2 percre ne lehessen felhívni a másikat -.-! Szoval ha valakivel meg ismerkedsz neten húzza a száját hogy pl 2 het utan talalkozni akarsz vele mert az gyors szemelyesen meg ezek a buli centrikus lányok vannak egészen 30 éves korig! Szánalmas! Az ember családot tervez, de hogy ennyire életképtelen emberek vannak! Es nem csak nők! Nem védem a férfiakat sem! Köztünk is van épp elég léhűtő! Pedig nincs nagy elvárásom! De ne minden a buliról szóljon meg haverokról! Némileg legyen házias és ennyi! Nem gondolom hogy lehetetlent várok el, csak annyit amennyit én is meg tudok tenni és adni!
2017. júl. 26. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor rossz helyen ismerkedsz...
2017. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedem itt feltétlenül! Munkahelyen szoktam inkabb mivel ott a legnagyobb a lehetőség! Személyes dolgok élveznek nálam prioritást
2017. júl. 26. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!