Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak férfiak, akik nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak férfiak, akik nem a nőies nőkre buknak? Vagy ennek semmi köze hozzá, és valami más miatt nem értem el (eddig) a célom, és járt szerencsésebben a másik lány?

Figyelt kérdés

Halihó, sziasztok. :)

Már az előbb leírtam, de törlődött. 😒

Szóval. A fenti kérdést kifejtem.

Az történt, hogy megismertem egy férfit, nagyon bejött. Eddig párszor találkoztam vele, beszélgettünk is, de nem éreztem soha a sikert, hogy rám kattan.

Pedig eskü normális vagyok (többnyire :D), és azért szép vagyok viszonylag. Meg miatta nyilván nagyon odafigyeltem. Úgy voltam, hogy fehér felső, sötét ceruzaszoknya (de nem túl rövid, nehogy mást érjek el, mint szeretném), smink, de nem vakolatnyi, csak hogy sugárzóak legyenek a szemeim, csábítóbbak az ajkaim. Meg kevés kiegészítő, hosszú nyaklánc, egy karkötő. És kiengedett haj.

Aztán érkezett egy lány, egy új arc, mondjuk még én is az vagyok ott. :) És basszus, ő elérte azt a sikert amit én nem, hogy rád kattan a másik. Mármint nem egyből, hogy betette a lábát, eleinte pont úgy volt vele, mint mondjuk velem. De ahogy eltelt 3 óra kb., az egész képet nézve már láttam a különbséget.

Amúgy ő is szép. Nem az a nőies nő ami mondjuk én vagyok. Ő úgy volt, hogy sötétszürke férfi póló, farmershort, de nem csajos fazon, hanem inkább a kényelmes fajta. A haja pedig zilált fonott copf. Sminket, kiegészítőt nem láttam rajta. De így a viselkedése sokban nem különbözött tőlem szerintem.

Egy barátnőm azt mondta, hülye a srác, ha egy olyan nőnek, mint én, felkelti az érdeklődését, és nem mozdul rám azonnal. Hát lehet, de úgy tűnik, ő nem a nőies nőkre bukik, hanem az ilyen kényelmes, laza, "szarok bele stílus"-ú csajokra.

Amúgy, hogy a lány viszonozta-e, azt nehéz megállapítani, lehet őt nem érdekli ez a férfi annyira.

Nem tudom, eddig csak bókokat kaptam, most meg lehet kiderül, kevesebb energiával ugyanannyi (ha nem több) sikert lehet elérni pasizás terén.

Igazából hallottam ahogy elhívja valahova a végén, de a választ már nem kaptam el. Rosszul esett, de ettől még nem tettem le a dologról, hogy meghódítsam.


2017. júl. 24. 13:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azt hozzá tenném még,hogy én is próbálok csinosan öltözködni,kiemelem a szemeimet,néha hordok magassarkút,egyebek.Viszont elfogadom,hogy soha nem leszek valószínűleg 45 kilós szőke cicababa,így nem is tetszek mindenkinek,mert a külsőm átlagos.Viszont aki szereti a derűs csajokat,az keresi a társaságom.Ennyi... 10-es vagyok.
2017. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!