Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha megtetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megtetszik egy másik lány?

Figyelt kérdés
Felvettek egyetemre, egy másik városba mint ami a célom volt. Már két éve tetszik egy lány, rosszul érzem magam a gondolattól is, hogy valaki mással összejöjjek, mindenképpen át szeretnék majd jelentkezni a másik egyetemre (nem csupán a lány miatt). Lehet nem is viszonozná a szeretetemet, nem tudom mit tegyek, rövid semmit erő kapcsolatot meg nem szeretnék, főleg elsőre.
2016. aug. 26. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megtetszik, egy másik lány, akkor könnyebb dolgod lesz :)

Nem zavar,ha összejön mással, a mostani kiszemelt.

Most annyit tudsz,h eldöntöd,h kell-e neked valóban, a csaj, ha igen, go és próbáld "megszerezni"!(nem biztos,h gyenge kapcsolat lenne, ezt nem tudhatod, ha csak nem ribi stb, de gondolom, nem ilyen tetszik)

B.még sem akarod, a leányzót és gólyatáborban/egyetemem ismerkedsz!

Sok sikert!

25N

2016. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Estienne ***** válasza:
Mi van? Attól függően választasz egyetemet, az életed egy meghatározó momentumát, hogy hova jár az a kiszemelt lány akivel két éven keresztül nem történt semmi és kvázi plátói szerelem? Mert ha még járnátok vagy komoly kapcsolatban lennétek de így, hogy "tetszik egy lány"... Volt két éved rá, nem? Konkrétabb okokat keress inkább egy komoly döntés meghozatalánál.
2016. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Igen, volt két évem rá, csak 200 km-te lakik. Nem egy egyetemre járnánk, nekem teljesen más céljaim vannak, ő csak abba a városban lakik. Eddig nem találkoztam olyannal, aki csak megközelítené őt, és most nem a kinézetre gondolok, mert láttam már nála szebbeket természetesen.
2016. aug. 26. 13:49
 4/4 anonim ***** válasza:
a legjobb megoldás ha suttyomban a vállára teszed a farkad ;)
2016. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!