Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim! Mennyire vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Mennyire vagyok jóképű egy 10-es skálán?

Figyelt kérdés
fotó: [link]

2017. júl. 23. 06:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az ízlésedet szakemberre bízod?

Ajánlom figyelmedbe Zolnay Pál "Fotográfia" című filmjét!

2017. júl. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

1-es vagyok: szerintem társkereséskor sokkal többet ér egy életszerű fénykép, még ha telefonnal készült szelfi is.


tudod, kisebb a meglepetés élőben.


és azt, hogy lehúztuk a képedet, fogd fel annak, hogy

1., nem jó szakemberrel dolgozol

2., csak te vagy helikopter.

2017. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Remélem a negatív kommentelők legalább megütik azt a mércét, mint a hölgy aki ezen a képen látható velem: [link]
2017. júl. 25. 15:09
 14/20 A kérdező kommentje:

Itt pedig egy laza kis 2 hetes kiruccanás Kubában.:)


Fotó1: [link]


Itt a képen látható helybéli lakos hölgynek alaposan sikerült felkeltenie az érdeklődésemet: [link]

2017. júl. 25. 15:37
 15/20 anonim ***** válasza:
meggyőztél, apukám, 10/10:)
2017. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ne akard magad skálázni.

Inkább légy önmagad és érezd jól magad a bőrödben.

Mit számit ki mennyinek tart ha majd lesz vki akinek te leszel a tökéletes. 😉

2017. júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hát, a hölgyből nem látszik semmi ;)

De amúgy sokkal jobban áll, ha természetesen mosolyogsz, az első képen látszik, hogy nem őszinte, beállított.

2017. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

engem sikerult lenyugoznod... igazi casanova vagy


10/10

2017. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

ezzel a kérdéssel, plusz saját maga folyamatos győzködésével

a kérdező a szánalmasság új, eddig ismeretlen területeit fedezte fel

2017. júl. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Bármennyire szidjátok, annyira nem néz ki rosszul. A képeken undorítóan sok a retus és igénytelen, ha szakember műve, és pénzt ia kér ilyenekért, letörném a kezét érte.:)


Természetesebb képekkel, természetes mosollyal én azt mondom, 10/5-6, átlagos pasi vagy, számomra az átlagosnál szebb szemekkel. Nem mondom, hogy felfigyelnék rád az utcán, vagy hogy a külsőd miatt tetszenél meg, de tipikusan olyannak tartalak, főleg, mivel ápoltnak tűnsz, akinek ha a belsője jó lenne és tényleg annyira passzolnának a dolgok, elfogadnám. De ne ez legyen a mérce, eddig egy kezemen meg tudom számolni, hány fiúnál éreztem ilyesmit.:)

21L

2017. júl. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!