Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki ha 21 évesen nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 21 évesen nem volt még barátom?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és még sosem volt barátom, nem csókolóztam, nem volt még szexuális kapcsolatom sem. Nem tartom magam csúnya lánynak, kicsit teltebb vagyok de szep az arcom. Viszont nagyon bánt, hogy még sosem volt barátom, vágynék rá nyílván. Használom a Tindert, ott sok fiú van akivel tudok beszélgetni de élőben senki nem érdeklődik utánam. Mi lehet a baj? Velem van a probléma ezek szerint? Nagyon örülnék pár tanácsnak :( annyira vágynék már rá, hogy valaki mellettem legyen

2017. júl. 18. 17:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem egyáltalán nem ciki. Bár ez csak személyes preferencia, én nem ajánlom annyira a tindert. Nekem kicsit fura az egész, én a személyes ismerkedés híve vagyok inkább :) Szerintem minél több olyan programot kéne beszervezni ami érdekel. Sport, klubbok, találkák, utazások, könyvtárazás, stb, stb.

Bár nem tudom, hogy mennyire foglalod le magad ilyesmivel, szerintem kevésbé lenne meg ez a rossz érzés is, ha megpróbálnál kevésbé rágódni ezen, és inkább rahedli programot beszervezni magadnak (Bár tudom, hogy nehéz persze)

2017. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 bakalaka19 válasza:

Szia !

Hasonló helyzetben vagyok mint te, csak épp pasi vagyok.

Ne szomorkodj emiatt. Biztos lesz majd párod.

2017. júl. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki? Ez egyenesen röhelyes.
2020. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13! Ezzel a frusztráltságoddal csak magadból csináltál röhejt 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

(így pontos j-vel, mint a muszáj, tanuld már meg!)

2020. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!