Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki ha 21 évesen nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 21 évesen nem volt még barátom?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és még sosem volt barátom, nem csókolóztam, nem volt még szexuális kapcsolatom sem. Nem tartom magam csúnya lánynak, kicsit teltebb vagyok de szep az arcom. Viszont nagyon bánt, hogy még sosem volt barátom, vágynék rá nyílván. Használom a Tindert, ott sok fiú van akivel tudok beszélgetni de élőben senki nem érdeklődik utánam. Mi lehet a baj? Velem van a probléma ezek szerint? Nagyon örülnék pár tanácsnak :( annyira vágynék már rá, hogy valaki mellettem legyen

2017. júl. 18. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elég nyitott, vagy a súlyod zavarja őket.
2017. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Majd lesz valaki. Addig meg fel a fejjel! Ennyiből nem lehet megmondani, hogy mi az oka.
2017. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem.
2017. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Társadalmilag nem ciki.

Nyomi társaságban lehet cikipont, de ők sem gondolják komolyan majd, több olyan van, aki segítene ezen inkább, minthogy csesztessen vagy elzavarjon 😃


És ezek csak a külső dolgok. Valójában csak az a ciki, amit te magad annak gondolsz.

Én a helyedben ezt nem gondolnám cikinek, mert ez csak az önbizalmadat rombolja.


Az ÖNbizalom is ugyanez a téma. Valójában csak attól függ, hogy te mit gondolsz. Senki más gondolatainak nincs köze a te önbizalmadhoz. Amikor mások dolgait (negatív-pozitív, mindegy) elhiszed, akkor is az benned kelt egy gondolatot, magadnak hiszel végül.


Szóval érdemes változtatni a gondolkodásmódodon. Önismereti könyvek segítenek a témában.

2017. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki. Nekem is 19 évesen volt az első csókom, tehát mindössze 2 évvel fiatalabban, mint amennyi te vagy most.


Tinderen amúgy hogy zajlanak a beszélgetések? Tartalmasak?

Szerintem az lehet, hogy vagy nem vagy annyira senkivel sem hullámhosszon, esetleg unalmas, sablonos lehetsz élőben. Lehet a kapcsolati tőkéd sem a legjobb, nem nagy az ismeretségi köröd, nem fejlődtek ki a szociális dolgaid igazán.

Persze ezt csak tippelem, ismernem kellene téged ahhoz, hogy rendesen be tudjam lőni, hogy na, ezért nincs neked pasid.


21/L

2017. júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Ha élőben tényleg nem kezdeményez senki, akkor kezdeményezz te. Ha a Tinderről nem jön össze még egy rendes randi sem, akkor hanyagold, mert csak az idődet pazarlod ott. Figyelj oda, hogy mit eszel és kezdj el egy kicsit többet mozogni. Jobban fogod érezni magad, ha nem leszel kicsit teltebb. Kép nélkül persze nehéz mint mondani, mert a neten szép arcú, de kicsit teltebb lányból annyi van, hogy nemhogy Dunát lehetne velük rekeszteni, hanem még egy stabil árvízvédelmi gát is kijönne belőlük a Duna teljes magyarországi szakaszára. Továbbá a személyiségedről sem tudunk semmit.


De ne aggódj, itt majd biztos rádír pár gyk-s huszár. Sok sikert hozzájuk.

2017. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Teljesen normalisak, erdekesek a beszelgetesek. Nem is tartom magam unalmas embernek. Eloben sem vagyok az. Ritkan jarok el valahova az teny, es ha elmegyek a baratnoimmel alltalaban oket szurjak ki maguknak a sracok :(
2017. júl. 18. 18:59
 8/14 A kérdező kommentje:
Egesz alakos fotoim is vannak kint, nem szeretnek meglepodest a randin. Oszinten eleg rossz az onbizalmam, stresszes is vagyok, depresszios voltam de nyilvan ezt nem hangoztatom az oldalon viszont igy meginkabb nehezebb hogy ennyire remenytelennek latom a dolgokat. Persze probalom a legjobb formam mutatni ott, szoval nem a negativ dolgokat irni. Meg olyan regota nem hasznalom a Tindert, hogy alakult volna barmi is
2017. júl. 18. 19:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor megoldottuk a problémádat. Ahogy mondtam, nem, nem ciki. A Tinder meg majd megsegít, ha még csak most kezdted használni. Remek, remek. Jöhet a következő.
2017. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:)
2017. júl. 18. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!