Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdeményezzek online?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek online?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon gáz a kérdés. De remélem ti tudtok segíteni. Addig tiszta sor, hogy rá köszönök és utána hogyan folytassam a beszélgetést? Gondolom ez egyszerű de nem szeretném, hogy visszautasítson.
2017. júl. 16. 00:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Köszönj rá, de a nevét is írd az üzenetbe. Ne csak sima Szia, hanem pl Szia Hanna! Ezután a képei alapján, vagy amennyire ismered az alapján írj neki valami kérdést. Ne magyarázkodj, hogy miért írsz neki stb, hane határozottan tegyél fel neki egy kérdémst, mintha nem érdekelne, hogy ez ciki vagy sem. Pl Szia Hanna! Látom röplabdázni szoktál. Próbáltál már más sportot is? Mióta röpizel? Ha nem derül ki semmi a képeiről, és nem is tudsz róla semmit, akkor vagy valami nagyon humorosat improvizálsz, vagy simán őszintén elmondod, hogy ismerkedni szwretnél, és felteszel egy kérdést. Én ilyenkor azt szoktam, hogy abkérdés után valami vicces válaszra is rákérdezek. Pl Mivel szoktad elütni a szabadidőidet? Sport? Olvasás? Drogcswmpészet? :D Szóval ne parázz, vedd lazára a dolgot. Így se biztos a siker, leher, hogy élből visszautasít, de van rá mondjuk 40-50% esély, hogy nem koppint le azonnal.
2017. júl. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!