Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim, ti nem szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, ti nem szoktatok elszörnyülködni, mikor az egykor bálványozott szépségkirálynők, playmate-ek manapság készült képeit megnézitek?

Figyelt kérdés

Mert én elborzadok. Gondolok itt Bódi Sylvire, Dér Henire, Dukai Reginára, Horváth Évára, Sári Évire, Erdőhegyi Brigittára, Zimány Lindára, stb... Mind kőkeményen benne vannak már a 30-as éveikben, van, aki idén már 40 lesz.


Szarkalábak, táskák a szem alatt, ráncosodó homlok, lógó mellek, kiélt fejek, narancsbőr, jónéhány plusz kiló... Zimány Linda meg külön kategória, ő lassan úgy néz ki, mint Donatella Versace :D De Voksán Virág is elrettentő - megbosszulta magát mostanra a sok plasztikai műtét.


Nincs mit tenni, ezek a hölgyek elindultak a lejtőn, és sokan közülük szinglik. Még bíznak valószínűleg, hogy kellhetnek valakinek - de egy "kedvesferi"-típusú pasinak ők bizony már vénasszonyok :D


Ti is így látjátok ezt? Az egykor imádott és körberajongott celebnők mára már a "bottal se"-kategóriát erősítik...



2017. júl. 10. 12:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Fura lehet, de engem mély-hidegen hagytak a celebek, se nem szebbek, se nem okosabbak, se nem kedvesebbek, mint bárki más, csak a pofájuk nagyobb többnyire. A nemlétező érdemeiktől megrészegülve támolyogják végig a fiatalságukat, nem csoda, ha "másnap" az árok szélén ébrednek a saját hányásukban csúszva.


Sosem értettem, miért lelkesedik sok férfi a "sztárokért", szalmaláng-hírességekért, nemzet qrváiért egymást taposva, vagy csak lemondóan ábrándozva, ha közben tele van az ország aranyos, csinos, természetes, vicces, okos nőkkel, akik normális életet élnek, dolgoznak, jól elvannak anélkül, hogy minden héten szerepeljenek a Blikkben, és nem félnek a koruktól, az azzal járó, természetes változásoktól, amiket ugyanúgy lehet szeretni, mint a fiatalságot.


Volt nekem 48 éves barátnőm, aki nem csináltatott semmi műtétet sem a mellével, sem az arcával, és iszonyú szexi, kívánatos nőnek tartottam, a legtöbb 25-30 éves nem volt rám olyan hatása, mint neki. A celebek "rossz" öregedésében a kétségbeesett menekülésük a ludas, a körömszakadtáig tartó kapaszkodásuk kínja egy olyan színpad peremébe, ahonnan lassan lesöpri őket az idő.

2017. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%

A Kedves Ferenc jóval vénebb.


Kérdező, te biztos szépültél csak az elmúlt 10 év alatt.

Hidd el, ezek a nők most sem állnának szóba veled.

2017. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A kérdező csendben röhög vagy veri a provokatív kérdésre érkezett válaszokon.
2017. júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ők azért drogoznak is, ne felejtsük el. Az meg mindenre kihat.
2017. júl. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez nemcsak az egykori nőkre vonatkozik, a maik is ilyenek. 20 tonna smink és fotóboltos retus kell ahhoz, hogy címlaphoz méltó módon nézzenek ki. A való életben meg...blöá.
2017. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!