Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet esélyem egy volt playmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy volt playmate nőnél szerintetek?

Figyelt kérdés
Átlagos pasi vagyok. Sportos, de nem kigyúrt, átlagos az arcom is, munkámat tekintve forgácsoló. Nem vagyok milliomos, de nem kell fillérezgetnem. A szomszéd házba költözött nemrég egy nagyon szép nő, olyan 28 körüli... Megtudtam róla, hogy régen playmate volt. Nem vettem észre, hogy lenne valakije, egyedül él, nagy mozgás sincs nála... Szerintetek lenne esélyem? F44
2017. máj. 9. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Miért kell egy riherongy?
2017. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudhatod, hogy riherongy vagy sem... Egy nagyon szép nő, gyönyörű mosollyal.
2017. máj. 9. 13:36
 3/14 anonim ***** válasza:

Semmi sem esélytelen, próbáld meg és kiderül!

Nekem imponálna, ha egy idősebb pasi bepróbálkozna nálam. 25N

2017. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
2.; persze, nem tudhatjuk...csak playmate volt. Neked sem a személyisége tetszik, csak olyan dugnivaló :D
2017. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudhatom, de szerintem elég ékes személyiségről árulkodik, hogy rendesen fényt hozott ide a lakók közé, nem az az egész nap zombi, savanyú arccal közlekedő nő, mint amiket az ember nap mint nap lát...
2017. máj. 9. 13:40
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Hát az tény, hogy nem sok ész világíthat a fejében, ha playmate volt.
2017. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nőknek az a dolguk, hogy mosolyogjanak, hogy a fasziknak jó napja legyen.
2017. máj. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Gondolom, 44 évesen már régesrég túl vagy azon, hogy külső alapján ítélj. Én fiatalabb vagyok egy tizessel, és túl vagyok rajta. Engem az motiválna ilyenkor, hogy vajon milyen ember lehet, milyen személyiség társul a szép külsőhöz, tehát mindenképp keresném az alkalmat, hogy dumáljak vele. Szerintem van esélyed, mondjuk reggel, mikor kigurítja a kukát a ház elé, vagy kutyát sétáltatni megy, esetleg kocogni, szólítsd meg.


Hogy néz ki egyébként? Mennyire magas, hajszín, ilyesmi... a nevét nem tudod? Lehet, hogy közszereplő is volt korábban, szerepelt TV-ben, újságokban. A Playboy ugye mindig nyomatja a "saját" lányait, tehát minden playmate ismert ember egy bizonyos fokig.

2017. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos a nevét, egy másik szomszéd mondta, hogy playmate volt. Sötétbarna (majdnem fekete) haja van és olyan 170 cm körül lehet és nem olyan vékony, persze nem is husis...
2017. máj. 9. 14:15
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

1 az összes pasinak ilyen nő kell ,ezen megsem lepődök...

Aztán jön ide sírni majd,hogy megcsaltak és megaláztak,illetve elszedték a pénzem.

De adok egy jó tanácsot légy gazdag és fizesd ki a szoliját,meg a műkörmét,meg ezeket,mert esélyed se lesz...

2017. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!