Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet esélyem egy volt playmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy volt playmate nőnél szerintetek?

Figyelt kérdés
Átlagos pasi vagyok. Sportos, de nem kigyúrt, átlagos az arcom is, munkámat tekintve forgácsoló. Nem vagyok milliomos, de nem kell fillérezgetnem. A szomszéd házba költözött nemrég egy nagyon szép nő, olyan 28 körüli... Megtudtam róla, hogy régen playmate volt. Nem vettem észre, hogy lenne valakije, egyedül él, nagy mozgás sincs nála... Szerintetek lenne esélyem? F44
2017. máj. 9. 13:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem husis, hová gondolsz.
2017. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
rendesen fényt hozott ide a lakók közé - a környék összes kanja rácsorgatja a nyálát veled együtt.
2017. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Amíg nem ismerjük a nőt, addig nem tudjuk, lenne-e nála esélyed. Bár azért az benne van a pakliban, hogy az adott nőnek nem feltétlenül kell egy nála majdnem 20 évvel idősebb pasas. Attól függetlenül, hogy van-e épp vkije. Az, hogy most egyedül van, nem feltétlenül jelenti azt, hogy magányos.


Viszont azért 44 éves korodra lehetnél annyira tapasztalt / érett, hogy lásd, miért ilyen vidám a volt playmate kisasszony, és miért "savanyú" az átlagnő. A playmate-nek elég néha bepucsítani a kamera meg fényképezőgép előtt, pár bulira elmenni, és dől a pénz, nincsenek napi megélhetési gondjai (hogy azt hozzá ne vegyük, hogy arra is megvan az esély, hogy mellette egyéb mellékest is vállal). Hát persze, hogy életvidám lesz. Aki alig tudja a számlákat kifizetni hó végére, az nem lesz egy szuperhepi nőcike.

2017. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Esélyed van mindenképp. Én egy jószomszédi laza barátkozós dolgot tudnék elképzelni, amiben mindketten önmagatokat adhatjátok, feszültségmentesen. És ha közben kiderüne, hogy amúgy vonzalom van köztetek, akkor lehet továbblépni, ennyi :)
2017. máj. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!