Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira egyedül érzem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira egyedül érzem magam, minuszba van az önérzésem,2 éve már hogy senkim nem volt. Valaki adni tanácsot?

Figyelt kérdés
2017. júl. 10. 06:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

nem akarsz ismerkedni, de képet küldenél

mivan?

vedd kezedbe a lúzer életedet és kezdj magaddal valamit!

attól hogy sírsz meg kínlódsz itt, meg ülsz otthon és várod h valaki betoppan semmi nem fog változni!

2017. júl. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
7: Nekem meg az a sajnálatos, hogy meg se tudod mondani, hogy mi a baj a nyelvtanommal, csak ide jársz beugatni!
2017. júl. 10. 08:49
 13/23 anonim ***** válasza:

Nem ugattam be, csak megfogalmaztam az aggályaimat. De ha szeretnéd, én részletezem neked:


1. Nincs olyan szó, hogy önérzés. Önérzet van, vagy esetleg önértékelés. Gyanítom, az utóbbira gondoltál.


2. A "valaki adni tanácsot" mondat olyan, mintha valami gagyi film szinkronja lenne, ahol az a humorforrás, hogy a főhős keveri az idegen ország szavait. Elképesztő, hogy egy általános iskolát kijárt ember így rakjon össze egy mondatot.


3. Hogy mindemellett a központozásról halvány segédfogamad sincs, már mellékes. Ezek után nem is csodálkozom.


Na remélem, most nyugodt a lelked, mert megint bántotta egy csúnyanéni.

2017. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Ja meg azon járt a fejed.. Nyilván, mivel ész nincs benne. -ba, -be, -ban, -ben totális összekeverése, hosszú-rövid magánhangzók keverése szintén..

Igénytelen vagy arra, amit írsz, amit mondasz, jó eséllyel az iq-d az átlag alsó szegmensét, ha megüti. Szóval nekem ez lenne a bajom veled.

2017. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

"segédfogamad"

"csúnyanéni", önérzetem lett volna de te se tudsz helyesen írni, ba be, ban ben. tagokat meg ismerem...

Viszont szerintem te az a típus vagy aki "de viszont"-al kezded a mondatodat az fix ba+.

Amúgy iq-val jól mellé lőttél, villamosmérnök vagyok, senkit nem kell azért bántani, másikat lenézni, mert valamiből gyengébb képességű, másból meg lehet olyan, hogy adsz neki 5 percet és verhetetlen az adott témakörből.

Nem vagy te itt senki aranyapám, húzzál vissza ahonnan jöttél

Tipikus felszínes ribizli vagy, aki a külsőségek alapján ítéli meg a másik embert.

2017. júl. 10. 12:23
 16/23 anonim ***** válasza:
Komolyan diplomát adnak ilyen írásképre? Jaj. :/
2017. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Amúgy te kérdezted, mi baj a nyelvtanoddal, nem értem, miért fáj, hogy válaszoltam.
2017. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

NE keress párkapcsolatot, Kérdező, hagyd a nőket a 3,14csába. Feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell velük. Elpisálsz egy csomó pénzt, időt, és energiát rájuk, aztán majd valamikor sohanapján megtérül. Kell ez neked?

Az én javaslatom az, hogy legyél egyedüli, szingli, és boldog! Az időd és a pénzed a tied,arra fordítod amire akarod, senkiért nem kell felelősséget vállalni, senkihez nem kell alkalmazkodni, senki nem fog a nyakadra nőni hogy veddmáelfeleségül, és azt csinálhatsz amit akarsz. Ha tudnád, hány házasember cserélne veled csak azért hogy mégegyszer egyedül lehessen...el se hinnéd!!!!

2017. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Lesz arom :) én minden jóval rosszal együtt szeretni szeretnék egy nőt!
2017. júl. 10. 22:00
 20/23 anonim válasza:
beszamolok.com. Szívesen
2017. júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!