Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a társkeresőkön megtalálható, nagy mennyiségű elhagyott profilról?

Figyelt kérdés

A Párom.hu-n nézelődöm mostanában, és nagyon sok olyat látok, hogy 2010-ben, 2011-ben regisztrált az illető, és azóta folyamatosan fent van - persze, vélhetően már nagyon régóta nem lépett be. A gáz az, hogy tulajdonképpen írni lehet neki, de tiszta időpocsékolás. Ki tudja, hány olvasatlan üzenete lehet már, főleg, ha egy vonzó nőről van szó :DDD


Az nyilván elképzelhetetlen, hogy ennyi időn át folyamatosan szingli legyen az illető. Inkább "fent felejtette" magát az oldalon. Ilyenekkel teli van a Párom.hu, de vélhetően a többi társkereső is. Nem tudom, mi értelme van ennek. A társkereső viszont szorgalmasan felvág a regisztráltak nagy számával, holott ennek csak a töredéke használja aktívan az oldalt :D


Nektek mi a benyomásotok erről?



2017. júl. 8. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Semmi. Nem használok társkeresőt. Ha viszont tudsz szűrni az utolsó belépés ideje szerint, akkor ez nem tűnik megoldhatatlan problémának egy átlagos intellektusú ember számára.
2017. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahol érthető, hogy megtartják ezeket a profilokat, hisz prezentálni kell nőket ahhoz, hogy a balek férfiakból kiszedjék a pénzt.
2017. júl. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Szóval te már eleve úgy állsz hozzá, hogy ezek nem is valós profilok, hanem az oldal hozta őket létre. Azt nem értem ilyenkor, hogy akkor a fotókon kik szerepelnek és az adatlapokat mi alapján töltik ki? (Már ha ez valóban igaz.)
2017. júl. 8. 17:35
 4/11 anonim ***** válasza:

De, ezek valós profilok, csak az üzemeltetőnek nem áll érdekében törölni őket.


Sok ilyen profiknak több száz olvasatlan levele is van, mert aki nem fizet elő, csak az ingyenes levélküldést használja, az lelkesen írogat nekik, azt gondolva, hogy mennyi embernél van esélye.


A legviccesebbek azok a felhagyott profilok, amikhez tartozik élő is. Az illető 6-8 havonta újra reggel, de a régi adatlapokból látszik, hogy évek óta csinálja.

2017. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként egyszer resztvettem egy társkereső indításában technikai oldalról, oda kamu profitokat is hoztak létre azért, hogy már az elején legyen fent valaki.
2017. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
#5 micsoda megfejtés. Kamu profilok nélkül elég nehéz tesztelni az oldalt. :)
2017. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az oldalról (pár éve) alig tudtam magam törölni. Hírleveleket azóta is kapok, azt vissza se lehet mondani.

Egyébként meg egy rakás car az egész, nagyon sokan csak kipróbálják, aztán nem is használja, meg nem törli magát.

Mondom, ez évekkel ezelőtti tapasztalat. Nem tudom, most mi a helyzet.

2017. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6: a teszteléshez nem fáradozunk kamu profilokkal, fotókkal, bemutatkozokkal, egyszerűen nő egy, nő kettő, nő három néven csináltunk lorum ipsumos adatlapokat.


Ez már a launch, amikor netről vadászott, meg stock oldalakról vett fotókkal, és "szia Kata vagyok, macis férfit szeretnék 25 eves fitneszmodellként" típusú adatlapok lettek kreálta. (Igen a teszteléshez ez biztos fontos, hogy csábító e a profil, vagy látszik, hogy teszt😀)

2017. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb társkeresőn alaposan el van rejtve a profil törlése link, már ha egyáltalán van ilyen lehetőség. Ezért van olyan sok elhagyott profil.
2017. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én is felregisztráltam pár éve erre az oldalra, elkeserettségemben szingliként. egyből meg is bántam, tök gagyi oldal, ha jól emlékszem a levegővételért is fizetni kellett volna(bár lehet keverem másik oldallal).

be se léptem többet. később lett párom és egyszer szóba került,hogy én anno felregisztráltam rá.. kicsit cikinek éreztem, le is töröltem magam akkor az oldalról.. amire ha jól emlékszek nem volt egyszerű, nem nagyon akarta,hogy töröljem magam.

szóval ja, simán lehet,hogy van azóta párjuk és elfeledkezdtek az oldalról.vagy hogy kamu profilok,vagy más regisztrálta őket fel.

2017. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!