Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen nő/lány?

Figyelt kérdés

Hatalmas anime fan, imád rajzolni, festeni, könyvet olvasni (nem a szürke 50 árnyalatára gondolok), szereti a jó filmeket, sorozatokat, kidumálni azokat..

Bónusz pont ha egyben igazi hardcore gamer is ☺


Egy ehez hasonló lánnyal "találkoztam" már de egy irányú volt az érdeklődés pedig korban is passzoltunk 😞


23F



2017. júl. 6. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

23 éves elmúltál, és neked ezek a legfontosabbak egy lányban?


Remélem nem lesz barátnőd, amíg meg nem érsz egy normális kapcsolatra, ahol rohadtul tök mindegy, hogy animét néz-e, vagy fest, vagy játszik.


Azért azt hittem, 20 év fölött már nem ilyen nyomorékok a férfiak...

2017. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

1# Pukkadj meg.

Kerdezo, szerintem MondoConokon boven talalsz ilyen lanyokat, maximum festot lesz nehezebb, de a tobbi kb mindre igaz akik kijarnak.

2017. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs azzal baj ha valakinek fontos a hasonló érdeklődés, ez kiindulásnak mindig jó, aztán persze másnak is passzolnia kell, csak erre nem lehet kapcsolatot építeni. Amúgy a kérdésre válaszolva, a rajzolás, festés imádata megvan, jó filmek, sorozatok nézése és azok kidumálása szintén kedvelt elfoglaltságom, olvasni is szeretek. Animét nézni meg játszani is szoktam, meg szeretek, de nem mondanám magam hatalmas anime fannak és hardcore gamernek se. Amúgy magamon kívül ismerek még pár lányt akire illik kb a leírás, bár egy dolog általában hiányzik, vagy valami felé jobban billen a mérleg, más felé meg kevésbé. Annyira nem ritkaság:) 20l
2017. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fogalmam sincs mi az az anime, de mivel te tudod, javaslom, hogy járj olyan helyekre, netes fórumokra, ahol ilyen lányok vannak, és ott biztos fogsz találni hozzád valót! 42/F
2017. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok ilyen ember létezik.

MondoCon-on, kisebb animés összejöveteleken jártál már?

A RajzMániAnime csoportot ismered Facebook-on? :)


21/L

2017. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Sok ilyen van. Fura, kapcsolatot szeretnél s még sem írtál gondolkodásmódról, alapokról, érzelmekről.
2017. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Én történetesen grafikus vagyok és szeretem a könyveket a meséket,filmeket, de az animet nem igazán.

21/l

2017. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, még az elsőnek is 😜 ment a zöld kéz
2017. júl. 7. 00:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Bezzeg amikor én írtam valahova, hogy fontos, hogy egy pasi ne legyen buta, akkor szétszedtek. Mert én nő vagyok és jaj de sok elvárásom van. A pasiknak meg lehet 1000 mert őket itt nem cseszik le. A közöd hobbi nem alap. Egymás támogatása az alap. Ha én nem játszom és a pasi igen akkor mi együtt nem fogunk. De más közös program lehet. Ezért ne ezek legyenek az elvárások, hogy felsorolsz 10 hobbit és ha az egyik nem egyezik már kukába a nővel.
2017. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Na megjelent egy férfi gyűlölő hiszti kriszti. Dehogy nem alap, hogy legyen közös hobbi, érdeklődési kör a pároddal. Nem muszáj mindnek egyeznie, de valamelyik legyen közös. Nem hiába van ennyi válás, mert sokan dugás orientáltak.
2017. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!