Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, szerintetek mi tesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek mi tesz egy hölgyet úrinővé, milyen tulajdonságok megléte kell ehhez?

Figyelt kérdés
Nektek bejön-e az úrihölgy-viselkedés? A mai női felhozatalt végignézve hogy látjátok, mennyire elterjedt ez az attitűd a körükben? Miért van az, hogy az ilyen viselkedésű nőket sznobnak tartják, mikor ez csak neveltetés kérdése?

2017. júl. 5. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nemesi oklevél.
2017. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bőrszerkó, meg korbács. Az úrinő is ugyanolyan közönséges, csak mások előtt tűrtőzteti magát. (Aláhúzta, de nincs érettségim.)
2017. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem sznobnak tartják az ilyeneket, hanem az a nagy trend az ismerkedés piacon, hogy az ide-oda dobálható kis fruskákat keresik a 20-30-as pasik (anyukának is azok smakkolnak a legjobban, mert nem tudatosak és bármit lehet velük csinálni, művigyorogni nekik egész nap), nem pedig az igazi nőket, akik felemelik, előreviszik és igazi férfiként kezelik a férfit. Könnyebb surmónak lenni, mint felnőtt férfinak.
2017. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#2 "Bőrszerkó meg korbács."


Te az ÚRNŐvel kevered, nem?:)

2017. júl. 5. 11:33
 5/10 anonim ***** válasza:
De, csak én is bele akartam vau.
2017. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha van szaténkesztyűje meg saját sofőrje.


Fiatal lehetsz még, ha azt hiszed, hogy a disztingvált viselkedésű nő otthon nem vágja a fejedhez a levesestányért egy vita hevében.

2017. júl. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Esterházy Pétertől kölcsönzött gondolattal:

Egy bizonyos szint fölött nem süllyed bizonyos szint alá.


Ez az élet minden területére vonatkozik. Hogy hol van az a bizonyos szint?

Ha a felső 10 százalékba szeretne valaki tartozni, akkor egy adott helyzetben döntsön úgy, hogy tíz emberből csak ő legyen az az egy, aki olyan döntést hozott-természetesen pozitív irányba kiemelve őt a többi kilenc közül.

2017. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ti higy vagytok vele, én különbséget teszek úrinő és hölgy között. Az úrinőt inkább pejoratív értelemben szoktam használni azokra, akik lekezelőek másokkal, vagy kényesek.


Hölgy meg az, aki illedelmes, bő a szókincse, választékosan és "szépen" beszél, úgy is bánik az emberekkel, hogy van benne valamiféle kecsesség, tisztelet a másik felé. Érdeklődő és jó hallgatóság, betartja az alap etikettet és alapvetően kellemes társaság és meg lehet jelenni vele bárhol. Kicsit az a típus, akit bármikor elvinnél kocsmába és színházba is, mert tudja, hol hogyan kell viselkedni és nem hiszi azt, hogy a vila körülötte forog. Nem önzősködik, nem kicsinyeskedik, nem erőltetett a stílusa, nem vergődik, hanem egy jó érzésű, pezsgő ember. Az úrinő meg ennél jóval komolyabb és ridegebb.

2017. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2-es látszik, hogy nincs érettségid, de más sem.
2017. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úrinő nem köpköd, lenyeli ahogy kell!
2017. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!