Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy pasi nullás géppel lenyomatja a haját, utána sokkal több nő megnézi az utcán?

Figyelt kérdés

A nőknek ennyire bejön a szinte kopasz fej? Én is észrevettem már ezt(az önbizalmam is sokkal nagyobb tőle, jobban kihúzom magam), de több haverom is beszámolt már erről. Én amúgy arra tippelek, hogy ez ugyebár nyaranta szokás - és nyáron az ember sokkalta hajlamosabb flörtölgetni, szemezni. De ez érdekes, hogy a nőknek alapvetően úgy tűnik, nem a haj tetszik a pasikon, hanem annak a hiánya:)


Ettől olyan "rosszfiúsnak" tűnünk, azért van ez, hölgyeim? Vagy tényleg csak a kánikulának és a nagyobb flörtölési hajlandóságnak tudható be? Mi az oka ennek a jelenségnek?



2017. júl. 3. 16:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Úgy mondod, mintha a "szőrszálak hosszúságán" olyan baromi nehéz lenne változtatni. Ez nem olyan, mint a péniszméret, ha valakit zavar, hogy bizonyos nők így kevésbé találják vonzónak (ami megjegyzem, még mindig nem egyenlő azzal, hogy akkor soha az életben össze se jönnének vele), akkor ne nyírja le a fejét 3 hónapig, és már meg is van oldva a probléma.
2017. júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11es. Ezt kàr volt leírni.
2017. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem nagyon, de ha alapvetően nem tetszik valaki, akkor oly mindegy, hogy milyen haja van... :D
2017. júl. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!