Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tegyek szívességet egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek szívességet egy olyan nőnek, aki korábban lényegében hülyére vett már egyszer?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, aki nagyon tetszett régen, sokat udvaroltam neki. Aztán amikor rájöttem, hogy valójában csak élvezkedik azon, hogy én hiába futok utána, de nem lesz a dologból semmi feladtam, és az érzéseim teljesen el is múltak iránta - kicsit meg is utáltam bevallom. Most arra kért, hogy mivel nagyon jól rajzolok csináljak már neki/róla fotó alapján egy képet, festve, szénnel akármi, ki akarja tenni a szobája falára. Fizetségként felajánlotta, hogy kiteszi Fészre (:D), mert sok ismerőse van és biztos kapnék megrendelést (:DD) és hozzátette, hogy ez nekem biztos nagyon gyorsan megvan (:DDD).


A munka része amúgy legalább 8 óra, de nem érzem, hogy ezzel tisztában lenne vagy megbecsülné a dolgot. Szerintetek megcsináljam neki baráti szívességből? Bunkóság visszamondani? 25/F


2017. jún. 30. 15:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ne kösd össze a kér dolgot. Te a múltban félreértettél valamit- kapcsolat nem lett, nincs és nem is lesz.

Ha meg szeretsz rajzolni, akkor a szerint dönts, hogy jófejségből lerajzolnád-e őt, vagy engem?

Vagy mond meg, hogy 8 óra az sok ahhoz, hogy rá fordítsad.


A face, mint reklám, vagy mint fizetség, az marhaság.

Nekem kb. 2000 ismerősöm van, ha küldesz valami jó képet kiteszem szívesen.

2017. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne. Pláne, h még nevetett is rajtad. Kirakni a face-re egyenesen sértés és szerintem ha szerez is neked munkát, később szóvá is tenné, hogy de neki köszönheted. Utasitsd vissza nyugodtan h egyértelmű legyen h anno normálisan is közölhette volna, h nem veled képzel el egy párkapcsolatot, ahelyett, h kinevet a hátad mögött. Az ilyesmire van az a mondás:

Van a múlt, jelen, jövő és a rád elb.sztt idő.

Én igy közölném vele ha vki ilyet akarna tőlem.

2017. jún. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12, te milyen sztorit olvasol? Kinevette?
2017. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!