Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy "nyominak" tartott pasi zsebébe valahogy milliók kerülnének, rögtön lenne nője?

Figyelt kérdés
Honnan veszik ezt a sztereotipiát itt sokan? Szerintem semmi valóságalapja nincsen, egy nem előnyös külsejű, nem jó beszédű pasi nem lesz hirtelen szuper pasas a millióktól. Max jobb prostikhoz lenne esélye járni, de úgymond "hagyományos" kapcsolatra nem hiszem, hogy több esélye lenne!

2017. jún. 27. 19:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%
Szinte hallani a pontozókat: "Él-jen a dog-ma, csak a dog-ma"
2017. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 hájaaa ***** válasza:
59%

Egy barátom aki nagyon introvertált személyiség volt de volt azért rajtam kívül egy-két barátja. Bnője meg hagyjuk...kb elnézést a kifejézésért, de bottal nem nyúltam volna hozzájuk. Átlagos pasi volt de nagyon visszahúzódó. Eléggé kerülték a jó nők. Aztán mit ad Isten, telibe nyert külföldön egy pókerversenyt. 122 millióval jött haza (10e ft befektetéssel). Na hát mondanom se kell hogy mennyi barátja lett hirtelen :D A fullos csajok csak úgy másztak rá, és már nem az a magába forduló gyerek volt...elkezdett élni


Szal a pénz nagyon nagy önbizalmat ad(hat) nagyon sok embernek. És higgyétek el, vannak ott aranyásó nők :D

2017. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

gyiken felesleges feltenni ilyen kérdést, mert csak az a 20-30 élettelen egész nap itt lógó emberke válaszol az ilyen kérdésekre.

ezek a válaszok meg hogy is mondjam, minden csak nem reprezentatív...a hitelessége meg kb egyenlő egy politikus szavával.

2017. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
40%
Szeretném egyszer megérteni, vajon mi motiválhatja a nőket, hogy nyilvánvaló tényeket is letagadjanak, csak azért mert rájuk nézve azok kellemetlenek. Mintha nem létezne a gold-digger jelenség, amikor nők pusztán azért állnak össze bizonyos férfiakkal, hogy azok pénzéhez hozzáférhessenek. Mintha ez az egész valami férfi-kitaláció lenne. Mert azt még megértem, amikor itt magyaráznak, hogy ők bezzeg személy szerint ilyet soha... na de hogy ennek semmi valóságalapja... ti valami párhuzamos univerzumban éltek, vagy mi?
2017. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
nos., par millio nem elég. legyen minimum 100 ami ugyesen van befektetve. az 3 belvarosi lakas aminek 170ert darabjat ki lehet adni, az havi 500 plusz egy jo kereset szintén mon. havi 300 es akkor mar van onbizalma is, nem is hülye es futja jo kis programokra.
2017. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
88%

#14 mint mondottam vót, felesleges ezen lovagolni itt a gyiken.

most komolyan, a legtöbb ide járó ember full antiszociális, de minimum van valami nyomora. (akinek nem inge...)

eleve nagy részük nem is jár emberek közé, aki jár is az max boltba vagy dolgozni. fingjuk nincs mi folyik körülöttük.

mázsa szám látni az érdekkapcsolatok tömegét, ahol egyértelműen a nő csak az egzisztencia miatt van a férfival. mindenféle sekélyes érdekek veszik körül az ilyen kapcsolatokat, érdekes módon ezeket csak itt az oldalon lévők nem veszik észre..

ilyet csak az fog tapasztalni aki a való életben él, nem a négy fal között.

az ide válaszolgató mimóza lelkű lányok, akik tagadják "azt", hogy márpedig ez maga a paradoxon, mert kizárt dolog, ilyen nincs és csak mindenki bemagyarázza magának!! -válasza mint mondtam, minden csak nem reprezentatív.

2017. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 hájaaa ***** válasza:
#16 Legalább van egykis önkritikád :D Nem mindenkiről mondható ez el
2017. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, talán onnan veszik, hogy gazdag pasasok nemigen szoktak szinglik lenni. Akinek pénze van, az megkaphatja a nők 80%-át. Az ilyennek alapból miért kéne hagyományos kapcsolat mellesleg?

Nem véletlenül jelentek meg az ilyen oldalak is, mint a puncs.hu.

A kérdés magyarázatában nagyon jól írod, az ilyen hellyel-közzel ugyanaz, mint a prostizás. A kapcsolat nem érzelmeken hanem pénzen fog alapulni. És manapság, amikor mindent lehet forintosítani, nem kell azon csodálkozni, hogy ekkora a kereslet a pénzes pasasokra. Szeretni nem fogja őt a lány,de nem is ez volt a kérdés.

Az első válaszadó meg helyből kapta is a mínuszt.

2017. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem kérlek... max. a pénztárcájának lenne nője.


(Bár azért Mordegard javaslatában - #7 - is van igazság...)

2017. jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a "lenne nőm" alatt a rinyáknál nem a komoly, tartalmas, érzelmeken alapuló kapcsolatot kell érteni, hanem az ingyenpunit, amit akármikor lehet töcskölni. Arra meg van esélye egy ilyen jellegű srácnak sok pénzzel, ha tudja, hogyan "reklámozza".
2017. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!