Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja sok (itteni)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok (itteni) férfi azt, hogy ha barátnőt szerezne, egyből minden gondja- baja megoldódna, és majd a másikra tamaszkodhat és belőle fog energiát nyerni?

Figyelt kérdés
Miért nem értik meg sokat, mennyire helytelen elképzelés és hogy a nők nem önkéntes terapeuták és a parkapcsolat nem az egyoldalú tamasznyújtásról szól és erre kapcsolat nem alapozható, hogy majd valaki sajnálatból a barátnőjük lesz?
2017. jún. 26. 14:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%

Onnan, hogy ez így van. Elég volt még csak annyi is, hogy összejártunk dugni szexkapcsolatban, és nagyon megvolt az összhang, és már sokkal vidámabb voltam, mosolyogtam, jól éreztem magam.

És igen, minden bajom és gondom megoldódott, mert a nő hiányzott az életemből, és ez volt a baj/gond.


Persze tudom, én egy hímsoviniszta disznó állat vagyok, hiszen egy kapcsolatban csak a nőknek lehetnek elvárásaik, nekik lehet szükségük támaszra, a férfiak meg kussoljanak a sarokban :)

2017. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1.: persze, ez működik pár hétig, aztán jön a féltékenykedés ,hogy miért nem veled van mindig, miért vannak barátai, hohy fogod megtartani, ha nem érzed magad elég jónak hozzá. Azért egy dugást ne mossunk már össze párkapcsolattal.
2017. jún. 26. 14:58
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez egy ördögi kör. Alapvetően konkrét célok (tanulmányok, munka terén) és konkrét, személyes érdeklődés, ízlés nélkül éldegéltek, haverokkal, vagy anélkül, "illékony" dolgokkal (TV, filmek, játékok, amii jó, de ne nevezzük már hobbinak) foglalkozva. Nem volt semmi tartalom, semmi, amitől az ember tartozhat valahova és mondhatja, hogy "igen, én mérnök/fordító/doki/asztalos leszek" vagy "igen, én is futó/festő/író/akármi vagyok"... És nem jöttek ki a nőkkel, de talán a férfiakkal sem, hiszen ha nem érdekel igazán semmi, nem vagyok otthon semmiben, nem járok utána, nem fejlődök benne, nem nyitom ki a szemem rá, akkor nem tudok róla beszélni, vagy felületesen. És ezek az emberek képesek csak unatkozni.


Gondolom, valahogy ebből a sikertelenségből jött, hogy ha lenne nő, akkor minden jó lenne. De nem. Ha minden jó lesz, akkor lesz nő is, mert a házas példával élve, amit valahol olvastam itt az oldalon, én sem mennék lakni egy omladozó, egy rendetlen, vagy egy hiányosan berendezett lakásba. Ilyen egy kapcsolat is. Én is rendben tartom az életem, van benne tartalom, van, ami jobban érdekel, van, ami kevésbé, tudok állást foglalni a dolgok mellett, véleményt formálni, mert ismerem magam és kialakítottam már egy olyan életet, ami passzol a személyiségemhez és egésszé tesz, mások nélkül.


És igenis engem is nyomasztana, ha a másik életében nem lenne semmi, csak én lennék minden. Nem akarok senki életének értelme lenni, nem kiskutyát keresek, hanem valakit, aki épp olyan kerek egész, mint én. Ennek ellenére, számtalan olyan randit ültem végig, aminek az lett a vége, hogy kiderült, a másik szét van esve és borzasztóan kétségbeesetten vágyott egy kiegyensúlyozott társra. Én pedig szakmai ártalomból adódóan nagyon szívesen segítettem volna neki és foglalkoztam vele, meg alapból anyáskodó vagyok, de ez nem egy párkapcsolatba való. Sőt, még barátságban is nehéz, de inkább kerülendő. Egy szerettünk nem arra való, hogy minket kezeljen, hanem arra, hogy néha ha adódnak nehézségeink, mellettünk álljon. Más az, ha alapvetően ezzel megyünk oda hozzá és követeljük a segítségét. Óriási energia és bármilyen "csúf" dolog, mindenki arra vágyik, hogy a másik mellett pihenhessen és feltöltődjön, nem arra, hogy még azzal is stresszelje és nyúzza magát. Ezért csak mi magunk felelhetünk, senki más. A segítséget nem lehet elvárni így.

2017. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%

#2

Ja hogy te már tudod így hogy kinek milyen :D


Nem volt velem mindig, sőt elég ritkán, sőt közben másokkal is dugott, még is egyre jobban éreztük magunkat, egyre többet árultunk el egymásról, és végül rájöttem hogy szerelmes vagyok...

2017. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Azért, mert nagyon sok a beteg ember, akik mástól várják a saját boldogságukat. Ezeknek pszichiáter kell, nem

barátnő...

2017. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5.; igen, a gond sajnos, hogy ezek az emberek (mint pl az 1. hsz) nem látják be, hogy szakemberre van szükségük
2017. jún. 26. 15:20
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
De szeretném, ha minden gondomat meg lehetne oldani bszással.
2017. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen "energia vámpírok" akik így vesznek fel maguknak energiát, akár hogy is nézed ez igaz főleg az idős házaspároknál ha meghal közülük az egyik a másik is rövid időn belül megy utána, nagyon ritka az az eset amikor még több évet él a másik fél egyedül. De az ember társaslény nem csak férfiaknak, hanem nőknek is vannak ilyen igényeik. Én például itt az oldalon összejöttem egy lánnyal aki vágyott egy párra, szerettem őt meg jó volt vele, viszont leszívta az energiámat, állandóan rám támaszkodott és utólag kiderült hogy neki csak egy lelki szemetes voltam, meg ló helyett szamár...
2017. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as!

Közgazdász leszek lassan, szeretek olvasni, 15 éve igazolt sportoló vagyok, elég sok barátom van, bőven élek társasági életet.

Ilyenkor mi a helyzet?

Kár ezt a kérdést leegyszerűsíteni, ez sem fekete-fehér.

Biztosan sok példa akad az általad felvázolt életvitelű emberre is, de azért akad kivétel is. Aki nem ezen okok miatt nem talál társat és ezen kívül teljesen normális életvitelt folytat, vannak céljai, nem otthon ül nyolc osztállyal a pörköltszaftos póló alól kilógó pocakkal..

2017. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

"Miért gondolja sok (itteni) férfi azt, hogy ha barátnőt szerezne, egyből minden gondja- baja megoldódna, és majd a másikra tamaszkodhat és belőle fog energiát nyerni?"



az ember nem elég önmagának. igazi inspirációt az ad, ha van kivel, és kiért élni.

2017. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!