Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan létezhet hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezhet hogy valaki soha nem fog készen állni egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

#kapcsolat #társ #társkeresédi problémák
2017. jún. 23. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen magának való ember is.
2017. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen,mert mindenki más. Mindenkinek más a lételeme,más a fontos,más a célja.

Nem minden ember akar párkapcsolatot,mert van aki szó szerint a maga útját szeretné járni. De ezt fejben kell eldönteni.

2017. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez minden csak hozzáállás, akart és kitartás kérdése, na meg persze az, hogy az ember akarjon változni, ha arra van szükség.


Olyan nincs, hogy valaki soha nem állna készen egy kapcsolatra. Esetleg csak lusta magát olyan szintre fejleszteni, hogy érdemes legyen elkezdenie ismerkedni.

Mindig minden csak az adott személyen és annak hozzáállásán múlik.

2017. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A legrosszabb ***** válasza:
Létezik. A hátam közepére sem kívánok egy párkapcsolatot.
2017. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lazy Lover ***** válasza:
dettó a 4
2017. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Létezhet. Én bármit jobban szeretnék, mint párkapcsolatot. Autót, kutyát, macskát, sündisznót, jégkrémet, lakást, stb, stb.
2017. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Létezhet. Több okból is, általában a fizikai dolgok (karrier miatti túlzsúfoltság pl) áthidalhatók, én is volt, hogy a legnagyobb káoszban és elhavazottságban ismertem meg az aktuális szerelmemet és nem ment az eredményeim rovására. Esetleg méginkább ki kellett sajtolnom az időt és mindenre beállítani ébresztőt és emlékeztetőt, hogy mivel hol kell tartanom legkésőbb és mit mi követ a napirendben, 5 perc pontossággal, meg néha nem aludtam egy-egy napot, de ugye alszunk eleget, ha meghalunk... :D De meg tudtuk oldani, szóval azóta hiszem, hogy mindenki arra talál időt, amire akar. :)


A lelki oldal neccesebb. Vagy azért nem szoktak készen állni egy kapcsolatra, mert van, akinek kell az a szabadság néhány évig, hogy próbálgathatja a férfiasságát/nőiességét, ismerkedhet kedvére, nyüzsöghet a társaságban és jól esik hazaesni egyedül, hajnalban. De ez hamar le szokott csengeni, általában pár hónap, maximum az egyetemista évek eleje. Az már kötődési probléma, ha valaki utána is ilyen marad.

Szokott ilyesmi lenni feldolgozatlan szakításnál, gyásznál is...


Egészséges embernél nem létezik olyan, hogy nem áll készen egy kapcsolatra soha. Olyan van, hogy aktuálisan nem éri meg neki, mert nem akiket ismer, azokkal nem tudná elképzelni, de attól még ott van benne a képesség arra, hogy elköteleződjön és szeressen valakit egyszer, aki olyan.

2017. jún. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!