Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van igazság abban amit itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van igazság abban amit itt rengetegen írnak, hogy egy férfi a 30as éveiben lesz a legsikeresebb a nőknél?

Figyelt kérdés

Sokan írják, hogy 30 év fölött teljesen megváltozott az életük, akkor voltak a legkelendőbben, akkor voltak a legszebb barátnőik, a 30as éveikben, meg hogy már olyan idős korban a nők sem csinálnak olyan nagy dolgot a szexből, sokkal könnyebben jutottak szexhez is. Ugyanezt meg fordítva írják a nőkről, hogy odáig tart a "varázsuk", 30 fölött már nem tepernek utánuk annyira és olyan sok férfi mint a 20-28 éves korosztályra, akikre a férfiak 18-60 éves korosztálya pályázik több-kevesebb sikerrel.

Mennyi igaz mindebből?


2017. jún. 21. 17:49
1 2
 11/17 MolotovPunk ***** válasza:

Nem mondanám,hogy ez így lenne.Idén leszek 30 és nem tolonganak a nők értem. :D

Mondjuk nem mintha sokat járnék el bulizni,mert azt csak ritkán teszem,ha van rá meló mellett éppen időm.Igazából nem is nagyon akarok barátnőt,mert a legutóbbi komoly párkapcsolatom is elég furán ért véget egyik pillanatról a másikra...

Mellesleg 20-25 éves korom között volt a legtöbb barátnőm.

Akkoriban voltam eléggé sikeres a nőknél.

Volt egy rövid korszak,mikor barátnő mellett szeretőm is volt.

2017. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A 30 feletti nőknél esetleg...Nálam biztos nem.

20/L

2017. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Na mondom. Jelezte a lány is, hogy neki az erős húszas pasik kellenek, nem pedig mi. Rémes ez.
2017. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Persze ő is lesz majd 30 és ugye még a 40-es férfiak is inkább a húszon évesekre nyáladzanak. Akkor fogja majd ezt érezni. A 10 év meg nem sok, hamar elmegy.
2017. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 MolotovPunk ***** válasza:

Ez azért részben oda vissza igaz.Én sem jönnék össze egy 20 éves lánnyal.Tetszik vagy nem,de azok nagy része még kicsit gyerekesen gondolkodik.

Maximum 23-24 éves lánnyal,vagy inkább attól idősebbel jönnék össze.

2017. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Annyi realitás van benne h a nők ekkor kezdik el levadászni az apa jelölteket, mert ketyeg az óra.


Ezért kelendők a pasik 30-ban. Az h ez most kinek jó illetve miért azt mindenki egyéni dolga/ döntése.


Bár egy filmből idézve, soha nem az a fontos h kivel és h mi történik hanem az h MIÉRT ?

Én elhiszem h nagyon sok pasinak élvezet h végre nem ő kell kergesse a nőket hanem fordítva. És így végre van állandó szexpartnere nem mint 10-en 20-n éves éveiben.


Amit jó pár ezer pasi végig szív. Ez persze h sz@r.

De szerintem nem kéne örült módjára belemenni az 1 kapcsba mer lehet h nem is olyan későn de fájni fog.

2017. jún. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
35 éves nőként max 29 éves hapsi jöhet szóba ☺
2017. jún. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!