Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kockaztatnatok a baratsagot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kockaztatnatok a baratsagot ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Van egy srac, 1.5 evvel idosebb nalam. Tok jo baratok vagyunk, kozos programok, barmirol tudunk dumalni. Amioor megismerkedtunk akkor lett parkapcsolata aminek olyan ket hete vege. A kapcsolat alatt is velem beszelgetett ejszaka orakat. Tobbszor mondta hogy tetszem neki stb. Nekem is bejon de kockaztassak? Megyunk juliusban nyaralni kettesben. Egy szoba... Mondjuk ezt en talaltam ki. Volt mar vki ilyen helyzetben?
2017. jún. 18. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Voltam, nem tudom, mennyi idős volt az a kapcsolat, de ha jelentett neki valamit, az a két hét nem elég ezt feldolgozni. Ha lesz is valami, érzelmileg nem hiszem, hogy készen áll megint egy kapcsolatra...


Nekem az illető szintén jó barátom volt, nem legjobb, de megvoltunk, sokat beszéltünk. Viszont a szakítás után nálunk eltelt 7-8 hónap, mire viszonoztam a közeledését. sokáig együtt voltunk utána (2,5 év), de ő is mondta, hogy "el kellett gyászolnia" ahhoz az előzőt és minden csak a tűzoltásról szólt volna, amit az első pár hétben akart szakítás után.

2017. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehát azon agyalogsz, hogy felrúgd-e a barátságot úgy, hogy behúztad egy kettes nyaralásba, ahol egy szobában lesztek.

Mond, te normális vagy?

2017. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Circa 2 honapos kapcsolat volt.
2017. jún. 18. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:

"Többször mondta hogy tetszem neki stb."


Akkor nem értem mire vársz még, milyen megerősítésre? Arra hogy a jóisten azt mondja igen Ő lesz az akivel holtomiglan-holtodiglan?

Mert ilyen nem fog megtörténni :)

2017. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszik,a kémia is megvan köztünk, de ha pl.a szex nem működik vagy nem illünk össze akkor mi a fene lesz? Nekem ő az egyetlen barátom, neki is csak haverok vannak, de ennyi.
2017. jún. 18. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!