Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mennyire tolerálható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire tolerálható az, ha egy pasi, akivel ismerkedtek, kólafüggő?

Figyelt kérdés

Folyamatosan dönti magába a Cocát meg a Pepsit, mindig be van neki spájzolva jó pár palackkal. Emiatt nyilván már hízásnak is indult, de nem hajlandó észbe kapni, hogy le kéne állnia ezzel.


Mennyire fér ez bele nálatok?



2017. jún. 17. 10:09
 1/9 AchromaticSmarties ***** válasza:
86%
Miért nem iszol cukormenteset? Persze akkor is egészségtelen, de nem fogsz tőle bucira hízni.
2017. jún. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Aki pepsit iszik, azzal alapböl szóba sem állok :D


Komolyabban:

A lustaságra, hízásra nem jó kifogás a kóla.

Napi szinten elèg sok Cocat megiszom - lány lètemre- nem is a buta cukormentes változatot, mègsem vagyok kövèr. Mozogni kell, nem mentsègeket keresni.


Ez, ami nem lenne szimpi benned, nem a kóla.

2017. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Nálam kizáró tényező.

1. A kóla egészségtelen

2. A kólát inkább wc tisztításnál használnám.

3. Cukorbeteg is leszel

4. Nem sokáig lesznek épp fogaid.

2017. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A legrosszabb ***** válasza:
77%
A szénhidrátot és a belőle átalakult zsírt valóban le lehet mozogni, viszont a fogakat masszívan rohasztja a kóla. Pár év kólafogyasztás, és úgy fog kinézni a fogsorod, mint Molnár Krisztiáné, mielőtt megcsináltatta volna.
2017. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha latszik mar rajta, nem toleralnam. Regen en is sokat ittam, de aztan attertem arra, hogy neha megiszom egy dobozos zerot, mar ez is boven eleg.
2017. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

semennyire sem tudnák tolerálni..... Elég tudatlan nagy baromnak kell lenni, ha valaki folyton colát nyom magába.

Ritkán én is megszoktam inni, de inkább csak ritkán, alkalmakkor.


Akinek ennyi esze van hogy fiatalon tönkre teszi a szervezetét ilyen mérgekkel, arról meg van a véleményem. És egy felelőtlen hülye gyerekkel nem jönnék össze soha.

Inkább igyál vizet, az legalább egészséges.

2017. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Tolerálhatatlan.
2017. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eloszor azt hittem kokainfuggore gondolsz, a kerdesbol. De hat igy viszont nem gaz.:)
2017. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%

Én is kólafüggő vagyok, viszont én zero-t iszom. Tudom, hogy egészségtelen, de minden másban egészségtudatos vagyok, kevés ember étkezik olyan egészségesen Mo-n, mint én + sokat sportolok is. Most próbálok leszokni annyira a kóláról, hogy legalább a fogyasztásom fele víz legyen, de kóla.

Ha valaki hízlalná magát a CUKROS kólával, azt nem tudnám tolerálni.

2017. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!