Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak bejönnek a nőies...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak bejönnek a nőies külsejű, de férfias tulajdonságú lányok?

Figyelt kérdés

Pl. külsőre szép arcú, hosszú hajú, vékony, formás alakú, viszont szeret valamilyen férfias sportot, nem hisztis, szereti a jó csípős ételeket, szívesen eljár haverokkal sörözni, ért az informatika világához vagy a kocsikhoz, stb.


Ez bejön a férfiaknak, vagy a külsőtől függetlenül is férfiasnak tartják az illető lányt, és nem tekintenek rá nőként?


2017. jún. 14. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez eleg sok ferfi alma...:D
2017. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Általában az egyik tényező üti a másikat, ritka a kettő együtt.


Havernak volt ilyen barátnője, aki nagy informatikus, együtt játszottak, söröztek is velünk, kocsikat is ismeri, de mellé társult a Big Bang Theory-s Amy külső, és az "akward" viselkedésmód. Bár haver is ilyesmi, igaz brutális feketehumorral leplezi.

2017. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Szeretem a fiús lelkületű nőket, de ne akarjon a fejemre nőni személyiségben.
2017. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem.

30/f

2017. jún. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"szereti a jó csípős ételeket, szívesen eljár haverokkal sörözni, ért az informatika világához vagy a kocsikhoz"


Ezek nekem nem igazán számítanak előnynek. Lehetnek férfias tulajdonságai, de csak mértékkel, és lehetőleg mondjuk ne bokszoljon. A "férfias" dolgokat meghagyom a baráti/haveri körömnek...

2017. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én inkább a nőies viselkedésű lányokat kedvelem, bár az mindenképpen előny, ha valaki nem hisztis. Sört meg nem iszom.
2017. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy nőies külsővel abszolút álomnő kategória.
2017. jún. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Változó. Van, akinek ez az álomnő kategória és vannak olyanok is, akiket a hideg ráz ettől (tapasztalataim szerint ez a frusztrált, önbizalomhiányos pasi, aki macsósággal próbálja leplezni a baját, sajnos elég gyakori típus), ettől függetlenül ő is megdugna párszor.
2017. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Olyasmire gondolsz ezek szerint, mint a párom. Igaz, nem vékony, mert azokat nem bírtam soha. Hatalmas hajkorona, domborodik ahol kell. Csúnya sem lehet, mert sok pasi megbámulta már.

Mind ezek mellett, lazán felszerel polcot, autója benzintankját kicserélte egyedül. Nem gond nála a villanykapcsoló, konnektor, lámpatest csere sem. Kell, akkor hegeszt, flexel:) Imádja a több napos nomád horgászatot, stb. Nekem, így jön be, ahogy van. Sikítozó, hisztiző nőktől szívbajt kapnák.

2017. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyen egy jó nő.
2017. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!