Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem normális lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem normális lányt találni ha arra vágyom hogy a lány akit szeretek anyáskodjon felettem? Kvázi legyen az anyám (is)? 23/f

Figyelt kérdés

Igazából rájöttem, hogy lehet ezért vannak problémáim a párkeresésben. Pedig nem vagyok ennek ellenére egy hülyegyerek sem és egyáltalán nem nézek ki rosszul ezt már sikerült levágnom a visszajelzésekből tehát elméletileg nem kellene, hogy gondjaim legyenek.

Viszont ma álmodtam valamit és rájöttem, hogy én igazából azt "akarom" vagy nemtudom hogy mondjam, hogy a lány aki tetszik vagy szeretem kicsit anya szerepet is töltsön be mármint úgy foglalkozzon velem. Ezt úgy sem tudom értelmesen leírni... nem valami szexuális perverzségre kell gondolni, inkább lelki dologra. Eddig azt hittem amiről most beszélek az lelki háttértámogatás amire mindenkinek szüksége van de rájöttem többről van szó, ez nagyon erős érzés bennem.

Nem fogom tudni értelmesen leírni én is csak ma eszméltem rá. És gondolom ezért is helyezem folyton magam fölé az adott lányt ami nyilván a lehető legrosszabb. Nem vagyok férfiatlan viselkedésű, sem megjelenésű reneteget sportolok is, ha fizikai konfrontációról is van szó megvédem magam szóval látszólag minden rendben. De ha olyan lányról van szó aki iránt érzelmeim vannak nem vagyok önmagam nem tudok normálisan viselkedni. Nemtudom, hogy lesz így esélyem valaha normális kapcsolatra mert eddig még nem sikerült normális egészséges kapcsolatot létesíteni.

De ez az egész gondolom azért van mert még kiskoromba elvesztettem az anyámat, pedig nagyon anyás kölyök voltam de mindegy is, de gondolom ezért lehet legalabbis logikusnak tűnik.


2017. jún. 12. 12:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
En is az abszolut gondoskodo notipus vagyok de ettol meg a parom nokent tekint ram es a szex is remek :-) Persze van hogy olyan erzes mintha lenne egy plusz gyerekem de ugyanakkor mindig mindent flottul elintez nekem, talpraesett, hatarozott. En elvezem igy, ő is, neki se volt jo anyukaja en meg amugy is dominansabb vagyok.
2017. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!