Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kamu kérdések válaszok lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamu kérdések válaszok lehetnek azok amiben azt állítják itt hogy egy csóró csúnya pasinak csinos jó nője lett, van?

Figyelt kérdés
2017. jún. 12. 06:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem elképzelhetetlen a dolog, találkoztam rengeteg ilyennel, bár nem biztos, a sírig kitart a kapcsolat.
2017. jún. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Nézd, marha eccerűen eldöntheted magad is.

Kimégy az utcára egy forgalmasabb időpontban és megnézel vagy kétszáz párocskát. Oszt ha egy ilyet se látsz köztük, akkor valószínű a kamu.


De ha igen...

2017. jún. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Valoban menj ki az utcara...bar ha elvakult vagy, talan ezeket a parokat talan nem is fogod eszrevenni.
2017. jún. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyszer ilyet láttam mondjuk, tegnap az egyes villamoson. Látszott hogy csóró a csávó, kis alacsony szemüveges csúnyácska volt és olyan nő ült mellette hogy.mindenki őket nézte, csókolóztak is amúgy nagyon nem látok egyébként ilyet
2017. jún. 12. 07:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen élményem. Még középiskolában egy alacsony gomba frizurájú gyerek az egész suli legjobb csaját vitte... Futó volt a lány, gazella testtel, hihetetlen formás, feszes, kemény seggel, és álom szép arccal.

Az volt a nevetséges, hogy emellé m

2017. jún. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

bocs.. emmellé még volt képe intelligensnek is lenni és visszafogottnak.

Nem volt r_bancos még is kilométereket vert mindenkire, és ez a kis seggdugasz volt a pasija hosszú ideig.

2017. jún. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha már láttál ilyet, akkor miért kérdezed meg, hogy kamu-e? Egyébként tanuljátok már meg, hogy egy ember többől áll, mint a külseje!


21/L

2017. jún. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert akkor nekem már miért ne lehetett volna barátnőm, ha elvileg létezik ilyen kapcsolat? Én se vagyok rondább egy másik ronda pasasnál.
2017. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szóval igen, kamu kérdések, kamu válaszok ezek, előző válaszoló vagyok.
2017. jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!