Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egyáltalán olyan lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán olyan lány, akinek bejön ez a kellemetlen nyomulás?

Figyelt kérdés

Rengeteg fiú csinálja... Nem tudom elképzelni, hogy bárkinél is bevált már ez a fajta csajozási módszer...

Pár példa:


-Ha nem írok vissza hamar, akkor már egyből jön, hogy "mi a baj, miért nem írsz?" "ennyire idegesítelek látom, már nem is akarsz velem beszélni" "hahó, nagyon eltűntél" "na ez gyors volt szépen leráztál..." Ez egyszer 2 perc után bukott ki a srácból, van, akinél 2 óra után, van, akinek fél nap után.


-Minden ötödik percben bókolnak, de ez nem is bók, hanem... nem is tudom. Egyszer elmondják randi előtt hogy szép vagyok, oké. De hogy folyamatosan mondják, hogy gyönyörű vagyok, csodálatos, tökéletes, ráadásul úgy, hogy nem is találkoztunk még, vagy max egyszer futólag... Nem győzöm megköszönni, ennyire nem bírok reagálni.


-Nem fogadnak el nemleges választ. Megbeszéltük egy sráccal, hogy pénteken találkozunk. Azt mondta, át is mehetnék, sőt, ott is aludhatok. Mondtam, hogy nem ezzel szeretném indítani, azt mondta, hogy oké, megérti. Másnap meg azzal jön, hogy milyen jó lesz, hogy átmegyek, milyen jó lesz együtt aludni. Mondom, hogy nem így beszéltük meg, erre végtelen szomorúság tör rá, hogy de ő annyira beleélte magát, azt hitte, alszom rá egyet és meggondolom magam, ő már mindent eltervezett és most csalódott...


-Minden témából kihozzák, hogy milyen rossz nekik egyedül, hogy párkapcsolatot akarnak, mert anélkül semmit nem ér az életük, nagyon régóta egyedül vannak és már nem bírják. Ezek után szokott néha az jönni, hogy pontosan olyan lányt akarnak, mint én vagyok, pedig fél napja még azt sem tudta, hogy létezem.


-Úgy kezelnek, mintha már járnánk, pedig még randi sem volt. Reggel írnak, hogy rosszul aludtak, mert nem mellettem keltek, meg hogy főzzek nekik vacsorát, egyéb hülyeségek.


Annyira érezhető, hogy ez nem nekem szól, hanem ki vannak éhezve. Sokkal jobban szeretek lazán eldumálni valakivel, pár bókkal, majd találkozó, és ha úgy érezzük, úgyis összejövünk. Ezek a fiúk azt hiszik, ezzel a kellemetlen nyomulással és siettetéssel elérnek bármit is???


2017. jún. 11. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, idegesítő tud lenni.
2017. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

A lazán eldumálós, ismerkedős, nem sietős, nyomulást, 2 percenként bókot (és főleg kamuzást) kerülő típus vagyok


Az eredmény, hogy általában kövér barátzónában találom magam, és egy sokkal nyomulósabb ("rajta éreztem, hogy tényleg akar valamit") beelőz.


Én nem fogok változni, mert ilyen vagyok, nem fogok valami szerepet játszani, ami nem én vagyok.


De ettől függetlenül, valahol (ha nem is értek egyet vele), de megértem, hogy egy idő után miért kezdik el sokan túltolni.

2017. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le az ilyen hülye gyerekeket, mást nem lehet velük kezdeni. Nevetséges.
2017. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszik észre magukat, vagy tévesen azt hiszik, hogy a nagymenők is ezt csinálják a sikerért, hát akkor nekik is ezt kell.


Már találkoztam szinte az összes variáns közül amiket felsoroltál, akkoriban azt hittem, hogy nehéz felfogásúak, aztán rájöttem, hogy ezt direkt csinálják.

Egyszer sem jártak sikerrel, mert én is éreztem az iszonyatos nyomulást, ami inkább taszított el tőlük, mintsem vonzott.


Az ilyen mentalitású embereket tudni kell elengedni, mást úgysem tudsz velük kezdeni, mert a szép szót nem értik.

Akárhogy mondhatod nekik, úgyis te leszel az álszent ri-banc a végén.

2017. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket mindig nagyon gyorsan ignoráltam, mikor ismerkedtem. Persze, hogy idegesítő. Nőben is, férfiban is.
2017. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Dettó 2es. Újabb beszélgetés arról, hogy a pasik bénán ismerkednek OK aki elkerüli ezeket a hibákat azok se sikeresebbek. Aki jó pasi és j vel ìrja a sziàt az meg aranyos ez van
2017. jún. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Miért nyafogsz, kislány? Nőj fel! Egy igazi nő képes kezelni ezt (is), és egyértelműen, de közben nem bunkó módjára a tudtukra adni, hogy mit szeretne és mit nem.
2017. jún. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

Vagy talán csak nem akarnak tökölni.

Ha valamit elkezdesz fejezd is be. Nyilván az extrém nyomulás nem túl előnyös, de a nők manapság úgy érzem, azt sem tudják mit akarnak és ezért nem is célratörőek.

2017. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek tipikusan olyan kétségbeesett emberek, akik melletted még másoknak is leírják ugyanazeket.


Igen, ez az egész erőltetett, két ilyen pasit utasítottam el egymás után, mielőtt megismertem volna a barátomat.


21/L

2017. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy elér ezzel valamit, legyen a nő vagy férfi. Inkább csak komolytalanságot és frusztrációt sugall számomra. Olyan, mintha ő már eldöntötte volna, akkor legyen így. Igen az egész egy futószalagnak tűnik, most neked írja, aztán ugyanezt másnak is. Idegesítő, gyerekes. Ha valaha társat kellene keresnem ilyen módon, gyorsan rövidre is zárnám az ismerkedést. Egyébként jól összeszedted!
2017. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!