Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez rossz tulajdons...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez rossz tulajdonságnak számít, egy férfiban? 21/F

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Egy elég "csúnya problémával" (Ha annak lehet nevezni) nézek szembe. Gyerekkoromtól kezdve érzékeny típus vagyok. Az elmúlt időszakban (elmúlt 1 év) több lány is, akivel ismerkedtem, a következőt mondta - szinte szóról szóra mindenki ugyanúgy: Több szeretetre és törődésre van szükségem, mint sok lánynak. Vajon e miatt nem marad mellettem egy lány sem? Igen, romantikus és érzékeny vagyok... nagyon törődő és nagyon ragaszkodó. Könnyen szeretek meg valakit, és piszokul nehezen engedem el. Ez annyira rossz?!

E mellett természetesen erős is tudok lenni: a munkám nem a legkönnyebb (mentőzök - így valahol érthetőnek tartom, ha vágyok egy kicsi különleges szeretetre.. nagyon nem könnyű); dolgozok, küzdök, igyekszek egy bizonyos műveltségi szintet elérni és megtartani (viszonylag sokat olvasok és igyekszem minnél több dologhoz érteni, hozzászólni - persze nem vagyok géniusz :)) ). Értek a házimunkához (főzéstől, takarítástól elkezdve a szerelésig, könnyebb asztalos munkákig bármit elrendezek). Az utóbbi időben az önbizalmammal sincs hatalmas probléma; még vannak gondjaim e téren de az elmúlt években fejlődtem kicsit; nagyon nem volt önbizalmam soha. Külsőre egyszerű ember vagyok, vékony, sportos (ez nem látszik, de örökmozgó vagyok.. és hiába eszek napi 6x, nem látszik; nagy a fogyasztásom :) ). Annyira rossz dolog ez az érzékenység?


Remélem kapok tőletek néhány hasznos és normális választ, tanácsot. Köszönöm!

UI: Ha valaki könnyebben tudna erről beszélni velem üzenetben, nyugodtan írhat. Ha pedig itt könnyebb írni, akkor itt fogadom örömmel


21/F



2017. jún. 7. 08:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Rossz tulajdonságod, ami elsőre szembetűnik, hogy 21 évesen férfinak jelented ki magad, szép arcú kisfiú vagy, aki tele van akaraterővel ez viszont nagy erény. Ismerkedj meg magaddal.
2017. szept. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

akkor van baj a társadalommal, vagy veled, ha az érzések kifejezése, és kimutatása egy "csúnya dolog" és hátrányként éled meg.


A férfiak is érző lények. aki nem mutatja ki, mert félre lett nevelve vagy lefojtja, abból lesz az erőszakos állat, aki esetleg verekszik, iszik stb.


Teljesen normális vagy.

2017. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
7-es van olyan pasi aki megjàttsza magàt és nagyon kedves addig a pontig ameddig meg nem szerzi a csajt .Nem feltétlenül tapló parszt pasikban mutatkozik meg az amit te leírtâl .Vannak inteligens köcsögök is akik màsként csinàljàk .:DKérdező jol làtod a dolgokat lehet hogy tul korainak érzik a lelkizést de az is lehet hogy csak olyan lànyokat fogtàl eddig ki akik nem akartak komoly kapcsolatot .
2017. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!