Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért küldött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért küldött nekem a pasi képet a volt barátnőjéről?

Figyelt kérdés
Nekem is vannak fent képeim, kb. fél órája beszélgettünk a sráccal, erre küldött nekem egy képet a volt barátnőjéről, hogy "így látod, milyen körülbelül az ízlésem"... Ezt most hova tegyem? :S
2017. jún. 5. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Oda, hogy egy paraszt.
2017. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Exbarátnő kaliberű lányt keres, elég primitív módon.

Szerintem hagyd a pasit!

2017. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megadta a szintet mit kell megugrani. Dicsekszik, hogy neki milyen csaja volt, ezzel is imponálni akar, hogy majd úgy érezd neked kell elég jónak lenni hozzá és fordítva. Nem jött rá, hogy ez így taplóság.
2017. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem jössz be neki és szerintem még odavan az exbarátnőért. Hagyd a fenébe.
2017. jún. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben lenézést érzékelek. Utalni akart rá, hogy te a nyomába se érsz a volt barátnőjének, esélyed nincs, hogy megugord a szintjét. Nem tudom, hogy érzed most magad, de én biztos, hogy megalázva érezném.
2017. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pótlékot keres, akit olyanná tud tenni, mint az exe. Nem te kellesz neki, hanem ő.
2017. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennek van köze a társkereséshez, vagy csak haverok vagytok?
2017. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bunkó
2017. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te is küldhetsz képet, testrészről, macsókról, h neked meg ilyen lenne az ízlésed.
2017. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!