Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bárban két csaj ital van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bárban két csaj ital van előttük, mivel indítva milyen témákról lehet elkezdeni velük beszélgetni anélkül hogy lekoptatnának, utána pedig hogy lehet hazavinni valamelyiket?

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 21:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10: Meglep, hogy működött! :D Van egy ismerősöm, aki hasonló szintű szövegekkel próbálkozott, de sosem jött össze. Mondtam neki, hogy hívja őket meg egy italra vagy táncra, esetleg dicsérjen meg rajtuk valamit és összejött.
2017. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok irigy szűz hogy lepontozta a hasznos válaszokat. :DD
2017. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy a gagyi szöveget ki és hogy adja elő. Ha jön egy hapsi, aki odaáll, de majd összefossa magát és előad valamit, amire vélhetően már tegnap óta készül az gáz. De ha jön egy pasi, aki úgy van vele, hogy bejövök neki, max elküldöm a fenébe és még röhögni is tud saját magán, hogy mekkora baromság jutott neki hirtelen eszébe, akkor ha csak nincs über szar kedvem, max. röhögök vele egy jót a hülyeségén, aztán lehet már csak ezért is váltunk pár szót, amiből kiderülhet, hogy amúgy egész jó fej.


Akármilyen szar szöveggel oda lehet jönni hozzám, ha a pasi seggében nincs egy karó. Az egyetlen, ami miatt egy görög istent is elhajtok (és tettem is már sokszor) az az, mikor olyan szöveget nyom, amiben kész tényként közli, hogy mi összefogunk jönni és dugni fogunk. Pedig nem vagyok egy prűd csaj én feküdtem már le az első randi után is pasival, de attól a falnak megyek, mikor valakinek eszébe sem jut, hogy én esetleg másként is dönthetek, mint hogy igent mondok egy dugásra vele.

2017. jún. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében így kell csajozni (hétköznapi lányoknál) mint ahogy itt visszább leírták. Én is így csináltam, de már egyre kevésbé, mert beleuntam különböző okok miatt.


Az előre betanult szövegeket és szerepjátékokat nem szeretik, szinte esélytelen értelmes nőt valamire való kapcsolatra úgy felszedni. Sokuk a rögtönzött, de gagyi szövegektöl is kikészül. Például amikor a szia után azt kérdezik tőlük, hogy mi a hobbijuk vagy milyen szép az idő.

Egyébként rengeteg dologtól függ, hogy szerencsével jársz-e. Még egy jó külsejű srácnak is pár lánynál be kell próbálkozni, hogy legyen valami.

Én beleuntam ezekbe a próbálkozásokba egyébként, annak ellenére is, hogy volt sikerélményem is. Ha összeakadok valakivel és kialakul valami akkor kialakul, ha nem akkor nem, de én nem csinálom ezt a csaj hajkurászást.

Elég sokat voltam egyedül ahhoz, hogy ne tudnám megszokni, hogy esetleg nincs senkim.

2017. jún. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ahogy a madagaszkári indiánok mondják:

Nincs rossz csajozós duma, csak a legtöbbhöz nem nézek ki elég jól.

2017. jún. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!