Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok megkeresztelve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok megkeresztelve, nem vagyok vallásos így össze johetnék egy muszlim lánnyal?

Figyelt kérdés
Valahogy vonzanak a muszlim nők titeket nem ?

2017. jún. 3. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy, nem vagy megkeresztelve még előny is lehet, tekintve hogy a kereszténység és az iszlám két külön vallás. De nagy hiba vallásos nő után áhítozni ha te nem vagy az, mert egy vallásos muszlim lány nem állna szóba nem vallásos fiúval, nem is tudna felnézni rá.
2017. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem , egyébként 21 vagyok.
2017. jún. 3. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem arrol van szo, hogy nem tudna ra felnezni meg tarsai... itt arrol van szo, hogy egy tenyleg muszlimanak nevezheto vallasat tarto no, szoba sem allhat veled, ahogyan az iszlam "osszejovesrol" sincsen szo. Itt hazassag van vagy semmi.
2017. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Iszlamban*
2017. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd,hogy a szülei egy óvatlan pillanatban agyonverjenek,ha esetleg ferde szemmel nézel rá,vagy ne adj isten veszekszel vele,akár jogosan akkor nyugodtan.
2017. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En is ugy tudom, hogy egy muszlim hivatalosan no nem lehet keresztennyel, csak forditva. De nem vagyok benne biztos.
2017. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
* szoval egy muszlim no hivatalosan nem lehet keresztennyel, bocsi az elirasert
2017. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BlackSword ***** válasza:
Nem javaslom... A muszlimok a keresztényeknél már csak az ateistákat és a nem istenhívő vallásúakat vetik meg jobban...
2017. jún. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy valaki hogyan vonzhat csak azért mert muszlim. :D a muszlim nem egy nepcsoport hanem olyan emberek kozossege akik kovetik az Iszlam vallast. Vannak mindenfele nemzetisegu muszlimok. Mivel te magad nem vagy muszlim, se nem vallasos, nem értem, hogy miképp jutottál erre az elhatarozasra.

De a kérdésre valaszolva ha igazan hívő muszlimot akarsz, akkor nem. Muszlim nő csak muszlim férfihoz mehet hozzá. Muszlim férfi vehet el keresztenyt es zsidot is.

Es nem, egy normális muszlim nem veti meg a keresztényeket. Ők a könyv népei a zsidókkal együtt. Ugyanúgy monoteista vallás és mindhárom vallásban Isten ugyanaz az Isten, csak más a hozzáfűzött történet. Pl. Jézus csak egy próféta az iszlamban, nem Isten.

2017. jún. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!