Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor a lányokhoz is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor a lányokhoz is vonzódok?!

Figyelt kérdés

Egy órára járunk a suliban egy lánnyal, és igaz hogy még sose beszéltünk de egyszer egy csoportba kerültünk és többször összemosolyogtunk, amikor valami vicces megszólalása volt valakinek utána láttam hogy többször is próbált közelebb ülni, meg követni ahol én vagyok. Furcsa mert ránézésre is van benne valami ami vonz. Éreztem a szimpátiát végig és rajta is láttam hogy hatással vagyok rá valahogy... és amikor választani kellett hogy kit nem akar a csapatba, végignézett mindenkin, és mikor rám nézett nem is gondolkozott hanem egyből tovább ment. Nem tudom megfogni ezt az egészet és ijesztő! Sosem éreztem még ilyet, de ez valahogy annyira különleges, mintha ezer éve ismerném és akárhányszor meglátom mindig érzem ezt a furcsa de kellemes érzést...

Most akkor mi van??



2017. máj. 15. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
23
2017. máj. 15. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már hasonlót pedig a férfiakhoz vonzódok. Bennem se maradt meg jó emlékként . Nem tudom mitől lehetett ez...?
2017. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sose hittem volna hogy fogok valaha ilyet érezni!
2017. máj. 15. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Döntsd el, hogy érdekel e, vagy nem, és ha igen, akkor próbáld megismerni. Először csak barátként, aztán ha tényleg úgy érzed máshogy is.

Nekem is volt már olyan, hogy arra gondoltam, hogy más csajjal beszélgettem és olyan volt, mintha a "lelkitársam" lenne (bár ebben nem hiszek, de nincs rá jobb szó :D). De attól még a pasikra bukom nagyon is.

2017. máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!