Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha tényleg soha nem kellek annak aki nekem? L

Figyelt kérdés
Feltételezem sokatok első gondolata most az, hogy kizárólag a "csúcspasik"ra hajtok és túl magasan van a mérce. Bebizonyítani úgysem fogom tudni, de egyáltalán nem erről van szó. Kifejezetten csúnya fiú is tetszett már nekem (iszonyat erős kisugárzása volt) de ő meg csak szőke, extra vékony csajokkal állt szóba. Volt egy nagy szerelmem aki szintén nem volt az esetem, alacsony volt, vékony de belsőleg nagyon bejött nekem, ő viszont csak max szexet akart tőlem. És sorolhatnám hányszor bebuktam a dolgot olyanokkal akik messze nem voltak annyira jó pasik külsőre. Persze nyilván olyan is volt aki jól nézett ki. Én amúgy átlagosan szép vagyok sztem, egyáltalán nem vagyok csúnya. Lehet kicsit átlagon felüli is vagyok. Most akkor azt még lehetne feltételezni hogy biztos belsőleg van bennem a hiba, de az a helyzet hogy olyanok meg teljesen odáig vannak értem akik engem hidegen hagynak. Ha annyira szörnyű lennék belsőleg akkor nekik sem kellenék. De fél évenként legalább egy pasi full belémszeret, olyan aki iránt én meg nem érzek semmi ilyet. Nem értem miért van ez, most egyedül fogok így maradni? Még egyszer sem volt hogy viszonozták volna az érzéseimet.

2017. máj. 13. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Képet!
2017. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
soha ne mondd, hogy soha.
2017. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kor, lakhely?
2017. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azok a pasik pont ugyanígy gondolkodnak rólad

Ez így működik, szokj hozzá

2017. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
24 vagyok, Budapesten élek. Most képet nem fogok mutatni, már csak azért se mert alapvetően nem hiszem hogy ez lenne a probléma. Sokaknak tetszem, sokan nagyon szépnek tartanak, csak pont azoknak nem jövök be akik nekem is tetszenek. Bár azt hozzá teszem hogy azért volt már rá példa, csak azzal a fiúval egyéb okok miatt nem lehettünk együtt. Csak szexre is sokaknak kellek. Maradjunk annyiban hogy nem vagyok taszító külsőleg.
2017. máj. 13. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem a külsőségekkel lesz a probléma...
2017. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha sokaknak kellesz ,kellenél akkor nehogy már ne legyen köztük egy normális aki be is jön neked? Ha nincs akkor szokj hozzá,hogy ez lesz hátralévő életedben és kész,vegyél macskát,kutyát,papagájt és álmodozz a nem létező tökéletes pasidról.
2017. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Van aki szerencsés és gyorsan talál olyan párt, akivel kölcsönös a vonzalom. Van, akinek éveket kell rá várni.
2017. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok másfél éve. Kb félévente nagyon belezúgok valakibe, de ő meg belém nem. Tény, hogy én jó pasikba szoktam, de én is átlag feletti vagyok, sportos vagyok, vékony, szépnek tartanak, belsőre nagyon pozitív kisugárzásúnak, értelmesnek, egyetemre járok stb. Még csak arról sincs szó, hogy nyomulós lennék, mert abszolút nem, mindig elvárom, hogy a pasi legyen a kezdeményező és nem cuppanok rá senkire, még akkor sem, ha bele vagyok zúgva. Sokan szoktak hajtani rám, de mindig az nem tetszik nekem, akinek viszont én kellenék. Idővel úgyis lesz valaki, akivel kölcsönös a dolog :) Megalkudni nem szabad.

21L

2017. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!