Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki egy örök vesztes és sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egy örök vesztes és sosem szerette még senki, annak soha nem lesz már senkije?

Figyelt kérdés
Ugyanis én ilyen vagyok. Eddig akárhol voltam, iskolában, munkahelyen sem szeretett senki. Pedig segítőkész, kedves embernek tartom magam. Habár vannak rossz tulajdonságaim: naiv, csendesebb, visszahúzódóbb vagyok. Habár szerintem nekem jó tulajdonságaim nincsenek ugyanis minden ember menekül tőlem. Ráadásul enyhén autista is vagyok. Ugyanis a szociális képességeimmel bajok vannak. Az iskolában is mindig csak gúnyolódtak rajtam, kinevettek, papírgalacsinokkal dobáltak. Ha volt is barátnőm, ő is lecserélt egy jobbra. Sokszor voltak olyan időszakaim hogy az iskolában is egyedül voltam, nem volt kihez szólnom. Munkahelyen is ez volt. Legfeljebb valaki csak megjátszotta hogy kedvel, de utána kiderült még sem. Párkapcsolatom szintén nem volt. 2 hetes találkozgatásokat fiúkkal, én nem neveznék annak. Vagy csak szexre kellenék, vagy még arra sem. A sok csalódás az életemben, pedig kihozta belőlem a depressziót. Állandóan levert vagyok, sokszor rám jön a sírógörcs. Már sokszor élni sincs kedvem. Az életemben csak szomorúság van. Sokszor azzal vidítom magam ha ruhákat vásárolok magamnak. Tudom hogy már mindenről lekéstem 26 évesen.
2017. máj. 7. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
26 évesen még bőven nem késtél se semmiről, a depresszió viszont elég nagy probléma, egy depresszióssal nem jó együtt lenni. Azt kezeltetned kellene, illetve találnod kéne egy olyan elfoglaltságot, ami örömet okoz, és nem ruhavásárlás, illetve közösségben is lehet művelni. (Pl társasjáték klub) Úgy tudom hogy az autistáknak egyes tulajdonságaik a szociális képességeik kárára fejlődtek túl. Neked is van ilyen? Hol laksz egyébként?
2017. máj. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagyunk jósok, úgyhogy az ezotériába írd inkább az ilyet! 😃


Amúgy ha mindent megteszel a dolog érdekében, akkor lesz jó életed! Jelenleg viszont amíg ilyen önigazolásokat keresel, addig pont ellenkező irányba tartasz, mint szeretnél... vagy nem is tudom a sok nyavalygásból, mert csak sejtem... szóval mondd el légyszíves, hogy mit szeretnél!

2017. máj. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Örök vesztes nincs. Szintúgy nincs olyan szabály, hogy "akit nem szerettek még azt már nem is fogják".


A csendes és visszahúzódó pedig egyik sem rossz tulajdonság. Sőt..


De van egy tuti tippem:

Regisztrálj egy társkeresőre. (Ne ilyen gagyi love.hu, tinder meg társaira, hanem a kisebb családiasabb, bizonyos rétegeknek készült specifikus oldalakra.) Ott őszintén írd le, hogy milyen ember vagy (csak konkrétumokat, ne ostorozd és tipord sárba magad), milyen embert szeretnél társadnak, és nem árt, ha kiteszel egy képet is magadról.

Garantálom, hogy lesznek érdeklődők. Hajrá.

2017. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az írásodból süt,hogy utálod magad.Na ezért nem kedvel a környezeted sem.Nem találod fel magad,nem mész oda egy emberhez sem,hogy megismerd,csak rinyálsz.Nem állsz neki egy könyvnek,sétának,edzésnek,csak ruhákat vásárolsz.Oké,de ezzel mire mész?Ki dícsér meg,hogy csinos vagy?Te is kezdeményezhetsz ám mások felé...
2017. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!