Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek/Lányok, milyen esélyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek/Lányok, milyen esélyekkel indul nálatok egy kopasz férfi?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és pár éve erősen elkezdett hullani a hajam. Persze először mindent elkövettem, hogy ezt visszafordítsam, de nem sok sikerrel, majd teljesen levágtam a hajam. 5 éves kapcsolatomnak lett vége és most ismerkedni szeretnék és félek, hogy már nem vagyok vonzó így. Exem nem zavarta, szeretett így is. Köszönöm a válaszokat :)

2017. ápr. 29. 11:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Férjem is kopasz. ;)

Hidd el, nem ezen múlik az ismerkedés. Nyugodtan kezdj el ismerkedni, ez ne vegye el az önbizalmadat!

2017. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Ne izgulj emiatt, bár beismerni sokuk majd nem fogja, mert tudat alatt működik ez náluk, de nagyon férfiasnak szokták tartani a kopasz pasikat. Sok filmben még rá is játszanak erre, mivel kopasz férfiakat tűntetnek fel alfahím-szerepben, pl. Bruce Willis, Vin Diesel, Jason Statham, stb...
2017. ápr. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Engem külön izgat ha a pasi kopasz. :)
2017. ápr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. ápr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Jó esélyekkel, mivel általában külsőre ők tetszenek a legjobban.


19/l

2017. ápr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kedves #4, miért köszönöd? :D Én köszönöm :)
2017. ápr. 29. 12:07
 7/17 anonim ***** válasza:

A fényesre polírozott fej nekem nem jön be, de a kopasz pasikkal nincs bajom. A párom is hasonló okokból kopasz, mint te, és kifejezetten jól áll neki.

(Arról nem is beszélve, hogy imádom birizgálni a puha sörtét a fején, ha frissen van nyírva. :D)

Pedig alapból nekem a hosszú hajú pasik az ideáljaim. :)

2017. ápr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel. :)
2017. ápr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Ismerek 24-25 éves csávót,aki annyira kopaszodik,hogy inkább lenyírta tarkopaszra és tök szép csajokat szed össze.És nem is kőgazdag.

Viszont én hajasbaba párti vagyok,úgy,hogy nálam sajnos elég rosszal,de még mindig jobb,ha leborotválja,ha nagyon kopaszodik,mint hogy sheggig növessze a maradékot,úgy,hogy már kugligolyó szerű a feje.Vagy mézgásan hordja a haját.Na,ezek már tényleg iszonyat hülyén néznek ki.

2017. ápr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

"bár beismerni sokuk majd nem fogja, mert tudat alatt működik ez náluk, de nagyon férfiasnak szokták tartani a kopasz pasikat"


Idióta...


Amúgy sokaknak bejönnek, de engem taszítanak.

Mindig is imádtam, ha bele lehet túrni egy férfi/srác hajába.

2017. ápr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!