Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság milyen esélyekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság milyen esélyekkel indul a párválasztás terén egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Kövér, álláskereső, kis méret, nem helyes, visszahúzódó, csendes, félénk, intelligens, kedves, őszinte, empatikus, megbízható.
2013. júl. 3. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
2-3%-nyi eséllyel.
2013. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mekkora sikerrel jár? Mennyire kelendő? Milyen nőknek kell egy ilyen pasi?
2013. júl. 3. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:
"visszahúzódó, csendes, félénk" -> nem tűnsz túl kezdeményezőnek ezek alapján, márpedig akkor tuti nem lesz csajod ha nem próbálkozol :D
2013. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen tulajdonságokkal 25 éve se lett volna több esélyed.
2013. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó 5 nagyon jó esélyt ad. Az elsőn változtatni kéne.. 2-6 ig ettől meg átalakulna.. Nagyon önbizalommal állna hozzá az álláskereséshez és az udvarláshoz is.
2013. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért csak én ők nem próbálkozhatnak???
2013. júl. 3. 12:42
 7/8 anonim ***** válasza:
*Nagyobb önbizalommal (és alapvetően ezzel van a baj)
2013. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én annak a híve vagyok hogy a pasi kezdeményezzen, ha akar valamit. :D Régies a felfogásom a kapcsolatok terén.

Persze én ezt nem úgy képzelem el, hogy a pasi mindent megtesz, én meg Jégkirálynő vagyok, hanem én is teszek lépéseket felé, és bátorítom, ha bejön, de kezdeményezni nálam a pasinak kell. :D

A barátom is kicsit visszahúzódó, előttem nem volt senkije, mégis összeszedte magát és lépett. :D Meg is lett az eredménye. :D

2013. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!