Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pesten nehezebb csajozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten nehezebb csajozni a sok külföldi pasi miatt? Tényleg vidékre kell menni, ha csinos barátnőt szeretnél átlagos férfiként?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem haza egy hosszabb nyaralásról, és a repülőtéren várva órákat az érkező gépekről leszállva a fiatal turisták 80%-a férfi, mind az olcsó nőkért jön ide és airbnb-vel foglal magának szállást pár napra a belvárosban és már megy is a szórakozóhelyre csajozni. (Ezért is növekedtek meg az albérlet árak, a külföldi csajozók miatt részben)

Ezért a pesti nőknek az igényei (mind külső mind anyagi szempontból) olyannyira megnőttek, hogy az már irreális. Szerintetek is jobb már vidéken csajozni?


2017. ápr. 23. 14:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
66%

20# Igazi tarsat te nem fogsz 600k fizuval meg bicepszel szerezni max egy felszines ribizlit aki megjatsza magat elotted es erdekbol van veled.

Eddig azt hittem a kerdes alatt a sracok nem fognak melyebbre sullyedni aztan jottel te.. iszonyu hogy mennyire fingotok sincs a nokrol.

2017. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
20-as szépen leírta,hogy milyen anyagi és külsőre vonatkozó elvárások vannak, azaz legyél gazdag és kigyúrt, más nem számít. Meg ne hasonlítsunk már egy külföldi átlag ember életszínvonalát egy átlag magyaréhoz,ha lehet. Ott egy egyszerű mosogató kap nettó 300 körül, meg eleve jobb a gazdasági helyzet, még jó,hogy jobb az emberek hozzáállása, vidámabbak. Mondjuk igazából engem hidegen hagynak ezek a dolgok, csak leírtam a véleményem, én elvagyok a saját fizetésemből, találok örömet az életben a nők nélkül is.
2017. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó tudod tapasztalatból beszélek.

Nekem volt rengeteg csinos igazi fullos nõm sokan oda voltak értem meg lennének most is.

Sõt olyan is volt aki randi nélkül az àgyamba került közben valami sràccal 3 randit lenyomott csók nélkül én meg egy beszélgetéssel màr a szàjàba élveztem.

Ezeket amiket mondtam kitapasztaltam.

Kisportolt testtõl egy csinos nõ elalél fõleg ha megtudja van jövõképed is,plusz igényes vagy meg vonzó az életed.

Hidd el volt màr pàr nõm.

Õk is kivannak a magyar pasikra,életképtelen szürke kis semmik,nem férfiak.

Ezt nõk mondtàk nekem.

2017. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

21-esnek szólt amit akartam.

22-es igen de nem csak ezek,hanem,kell egy magas EQ,kivàló kommunikáció,igény a jólétre,igényes megjelenés,rend legyen a kecódba,karizma ami elvaràzsolja a nõt.

Igen egy àtlag magyaré nem de ne àtlag legyél hanem tûnjél ki,egy magyar fejlesztõ màr többet is kaphat vagy ugyanannyot mint egy külföldi,persze több év tapasztalattal.

Képzd magad és nem leszel àtlagos ennyi.

2017. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Sejtettem, hogy a #18-as válaszom le lesz pontozva. Összetört a tükör? Az akkor is összetörik, ha gondolkodás nélküli ösztönlényként elvakultan nyomkodjátok a pirosat, ha valami nem szimpatikus számotokra. A tények makacs dolgok.


#23: Nem hiszem, hogy férfiasabb leszek attól, hogy elvégzem az egyetemet és többet keresek pár év múlva. Pont azokról a nőkről szól a kérdés, akikről írsz: Akik felszínes és anyagias dolgok miatt állnak csak le a srácokkal.

2017. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Fura, vidékiként voltam párszor bulizni Pesten és nekem sokkal nyitottabbnak tűntek a pesti nők a vidékieknél.
2017. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

45% es most arra villogsz hogy penzen megvasaroltal par prostit? :D

A penzzel a legkoverebb, legocsmanyabb, legszanalmasabb, legluzerebb ferfiak is be tudnanak csajozni.. Nezd meg a play boy alapitojat azt a Heffnert. Tiszta impotens ocsmany oregember es 20 baratnoje van mindegyik a legszebb.

Mondjuk ha te nem tarsra vagysz csak naponta uriteni valami nobe akkor jo, a te dolgod, de ezt ne add mar el rendes kapcsolatkent :D

2017. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Na ez az,hogy én társra vágytam volna,de sok próbálkozás után sem jött össze így letettem róla egy időre. K.vázni én is tudok, azzal a különbséggel,hogy nem az anyagi helyzetemmel nyűgözöm le őket,hanem felhívok egy hivatásos hölgyet. Az eredmény ugyanaz mindkét esetben a pénz miatt vannak az emberrel.
2017. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Nem mondanám legszebbnek a playboy-os ribiket.
2017. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

27-es én soha nem vettem nőt,sőt szexért soha de soha nem fizettem,mert nincsen rá szükségem.

A pénz arra kell,hogy élményeket gyűjtsek,hogy kényelmesen és jólétben éljek,hogy tudjam a testem megjelenésem turbózni,fejlesszem magam szakmailag és nyelvekben is.

Kisugárzásom ami fontos.

És nem értem a csinos fullos nőket mint prostizod le,csak nem talán irigy vagy a szexy lányokra mert ők kellenek a férfiaknak és a sikeres férfiaknak?

Szerintem ezt gondold át megint.

Egyik se volt prosti sőt ribi sem,csak annyi,hogy többet tudok nekik felmutatni mint egy átlag magyar pasi aki egy percnél nem lát tovább,és vonzóvá válok számukra ezért nyílnak szét a lábak könnyeddén,és nem kell randiznom.

De ezt én felépítettem magam,külsőleg,belsőleg és most karrierben is épülök szépen.

2017. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!