Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pesten nehezebb csajozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten nehezebb csajozni a sok külföldi pasi miatt? Tényleg vidékre kell menni, ha csinos barátnőt szeretnél átlagos férfiként?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem haza egy hosszabb nyaralásról, és a repülőtéren várva órákat az érkező gépekről leszállva a fiatal turisták 80%-a férfi, mind az olcsó nőkért jön ide és airbnb-vel foglal magának szállást pár napra a belvárosban és már megy is a szórakozóhelyre csajozni. (Ezért is növekedtek meg az albérlet árak, a külföldi csajozók miatt részben)

Ezért a pesti nőknek az igényei (mind külső mind anyagi szempontból) olyannyira megnőttek, hogy az már irreális. Szerintetek is jobb már vidéken csajozni?


2017. ápr. 23. 14:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
16%

Ez egy teljesen jogos felvetés, hisz a magyar férfiak nem tudnak olyan férfiakkal versenybe szállni, akik olyan országból jönnek, ahol átszámolva akár 1 millió Ft a minimálbér és generáció óta jólétben élnek az emberek.


A nőket egyáltalában nem érdeklik a realitások. Ők a kényelmes életbe akarnak beleülni, amiért más megdolgozott. (Nem az ő dolguk az anyagi biztonság megteremtése, női nyelven). Ha választhat olyan férfit, aki 5x annyit keres, mint a magyar férfiak, akkor miért ne tenné. A volt gimnáziumi 16 osztálytársnőm közül 5-en külföldi fickóval házasodtak, egy férfi volt osztálytársamnak sincs viszont külföldi párja. Ez a nagy büdös helyzet.

2017. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
16%

9-es.

A normális nők akkor merre találhatóak? Nem ilyeneket akarok,elhiheted.De nincsen másfajta itt Pesten,legalábbis életembe nem találkoztam még más típussal,mindegyiknek egy dolog számít kizárólag:a külsőd,hogy tökéletesen nézel-e ki,jóképűnek születtél-e.

Ettől függ minden az életedben...

Ez a felszín megy manapság,főként itt Budapesten főleg.

Hány csajhoz mentünk oda haverommal mostanában,de a magyar csaj elküld alapból a p***ába,és még meg is aláz ha teheti.

Külföldi csajok legalább leállnak beszélgetni velünk,és normálisan állnak hozzánk.

Abból sem lesz sokkal több,de jót beszélgetünk velük,mosolyognak,és mi is legalább jól elvagyunk.

A magyar csajok meg kb. nem is köszönnek,és 2 másodperc alatt "húzz már innen" és hasonlókat mondd nekünk,pedig mi tisztelettudóan megyünk oda mindenkihez.

2017. ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
77%

Mert a nyugati férfiaknak nyugatibb a felfogása meglepő módon.


Nyugati lányoknak meg nem kell elmaradott keleti látásmód.

2017. ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
6%
És miért pont Mo.-ra jönnének ezek? :D Akkor már Ukrajnába vagy Oroszországba, ha a lányok szépsége a döntő...
2017. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
50%

Külföldiek látásmódja mindig jobban tetszett, mindig jobban jöttem ki velük. Nem maradiak, képesek több látószögből nézni a dolgokat, és legfőképp, nem egy lukat látnak a nőben, hanem egy embert. Ez nem azt jelenti, hogy nincs ilyen magyar pasiból, csak valahogy nem sok ilyet ismerek. Tetszett már magyar srác is ilyen tulajdonságokkal.

Ami a másik, hogy itthon a férfiak hozzá vannak szokva a szép nőkhöz, szóval én itteni pasi szemmel is maximum átlagos vagyok. Az amerikai párom gyönyörűnek tart. Nyilván nem lehet a tetszést senkire se erőltetni, nem sértődök meg, ha egy magyarnak "kevés" vagyok.

2017. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem lenne 1 pasi sem Budapesten, sőt az egész országban, neked akkor is nehezen menne a csajozás! kíváncsi lennék, hogy milyen kifogást gyártanál akkor?
2017. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
62%
12-es: És te hány csúnya, vagy molett nőhöz mentél oda pl egy könyvesboltban? ;)
2017. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
24%

Nem igazán értem a lepontozásokat. 10-ből 9 külföldi ismerősöm azt mondja, hogy a magyar lányoknál nem látott még felszínesebb nőt. Ha valahol sörözéskor összehaverkodok külföldi társasággal, azt mesélik, hogy mennyire anyagiasak a magyar lányok és látszattal milyen könnyű megfektetni őket. Akkor, ti mit akartok lepontozni? :D A tényeket és más tapasztalatait? Tükörbe kéne nézni az egekben lévő álszent egó helyett.

Az külön vicces, hogy rengeteg ilyen lepontozó ódákat zeng arról, hogy a külföldi pasik mennyire jók, a magyar srácok mennyire rosszak.


#12-esnek igaza van. Sehol máshol nem tapasztaltam olyan alpári elutasítást, mint itthon. Külföldön sokkal nyitottabbak és kedvesebbek a csajok. Jól akarják magukat érezni, nem pedig más pénzén bulizni. Mi kőkeményen kelet vagyunk és messze nem nyugat.


#17: A telt csajokat bírom, és? A telt lányoknál is rengetegen próbálkoznak, ha nyitottak és nem csak a saját kis világukban búslakodnak. A könyvtáras részt nem értem. Egy young adultot olvasó kislányt vagy egy álművelt hipsztert nem szerethet mindenki. Jellemzően a könyvtárakban ilyen csajokat találni a tízes-húszas korosztályban.

2017. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
55%

#12:


Húú de mennyire ezt tapasztaltam! Utcán nem megyek oda nőkhöz, mert nem vagyok nyomulós (sajnos), de 2 haver legénybúcsúján is tapasztaltuk amit írtál. Nem voltunk hullarészegek, csak módjával voltunk becsípve, szóval nem voltunk talajrészeg csövesnek kinéző csapat.


Voltak a leendő férjnek feladatai, ahogy szokás, főleg lányokkal.

A magyar csajok úgy menekültek tőlünk mint ha leprások lennénk, van aki még futott is, de legalább "neem" "hagyjatok", szinte mindegyiktől.

Míg a külföldi lányok mosolyogtak, kedvesek voltak, nevettek, és segítettek a feladatoknál, elbeszélgettünk velük, nagyon pozitívak voltak.

2017. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%

Ez csak a te meg a többi rinyàlós férfitàrsam hibàja,lúzerül gondolkodtok iszonyat.

Melyik nõ kívàncsi erre?

Õszintén meg is értem,hogy nem kell nekik a palik 85%-a mert egy jövõkép nélküli nyikhaj vagy dagadt panel proli a legtöbb,edzeno se eddzel nincsen egy céljuk a jövôben,nem keresik a lehetôséget elvannak maguknak.

Közben szídjàk a nõket.

Inkàbb magunkba kellene nézni.Egy külföldi ezek szerint megadja nekik mentàlisan egzisztenciàlisan, amit egy csóró magyar nem tud vagy nem akar.

Öszinte kérdés,mit tesztek azért,hogy piacképesek legyetek a csinos nõknél?

Eddzettek heti 4-szer?

80kg vagytok-e legalàbb?

Fizu karcolja-e a 600k NETTÓBAN?

Milyen élményeket szereztetek?

Tudjàtok vinni nyaralni a lànyt?

Tudtok-e neki egy életstílust demonstràlni?

Izmosak vagytok-e?

Mit tesztek azért hogy egzisztenciàtok legyen?

Mit tanultok?

Tanultatok-e kommunikációról?

Dumàd olyan hogy nedves lesz a bugyija?

Tudtok nyalni?Tudtok-e jól dugni?

Melyik étterembe mennétek havi legalàbb 2-szer?

Milyen ruhatàratok van?

Milyen autóval rendelkeztek?

Milyen lakàsban hol laktok?

Mikkel van felszerelve?


Ezekre kellene felelni,gondolom a rinyàloknak a 2%-a sincsen meg.


Lepontozàs GO


29F

2017. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!