Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság kellenek még azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság kellenek még azok a nők, akik nem vágynak felelőtlen kalandokra?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 18. 16:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"#7 vajon miért csak azok találnak meg?! vagy inkább miért csak azokat veszed észre..."


Ezt kérdeztem én is, ha tudnám, nem kérdezném.:)

2017. ápr. 18. 18:15
 12/17 anonim ***** válasza:

#10,

1. Nem is ezt mondtam, te hikomat, de az tuti, hogy eldicsekszik vele a haveroknak, ha huszonX évesen beakaszt egy fullos 40es MILF-nek.

2. Senki torkán nem akarom letolni a nézetrendszerem, a tudományos, racionális valóság nem hit kérdése, tőlem aztán nyugodtan tagadhatod ideológiai megfontolásból a gravitációt is, attól még meghalsz, ha leugrasz a tizedikről.

3. Ideológiákkal, megalapozatlan, dogmatikus gondolkodással nem tudok mit kezdeni, ezért nem foglalkozok ilyesmivel, meghagyom nektek.

2017. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%
12: Jézusom! Hogy lenne már tudományos, racionális valóság, hogy valaki felelőtlenül kefél össze-vissza? :DDD Ez az ő személyes, tudatos döntése, ami pusztán ideológiai alapon születik meg.
2017. ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha csak azokat veszed észre, akkor lehet nálad van a gond. Milyeneket veszel észre? :)
2017. ápr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
sajna ezek a nők kihaltak
2017. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#14


Mint írtam, ezen az oldalon nem lehet senkit látni.Tehát észrevenni sem tudok senkit, csak akkor, ha rám ír.És mindig ua.a típus, aki orgazmushullámra vágyik egy alkalmi kaland keretében.

2017. ápr. 18. 21:41
 17/17 anonim ***** válasza:
igen, mert aki normális kapcsolatra vágyik, az nem ír rá az összes nőnemű kérdezőre azonnal, amint kiderül, hogy nő (és még a férfiak 80%-ra is, hátha :))
2017. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!