Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg elég pusztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg elég pusztán annyi, ha egy pasi kimutatja a tetszését feléjük?

Figyelt kérdés

Annyi ilyen jellegű kérdést olvasok itt, és jó lenne konkrét válaszokat kapni a nőktől. Ilyesmik, hogy:


"Egy ideje látom, hogy bámul egy pasi, miért nem szólít meg?"


"A munkahelyemen az egyik új kollégám rendszeresen vetkőztet a szemével. Mégis csak ő a férfi, miért nem jön oda hozzám, ha akar valamit?"


Nekem ebből az jön le, hogy a nők tulajdonképpen bármilyen pasinak esélyt adnának, aki egyértelműen jelzi feléjük a vonzódását, tetszését? Ha egy pasin látják, hogy ismeretlenül szemez velük, nézi őket, sóvárog utánuk, akkor már pusztán emiatt adnának is neki egy sanszot?


Hölgyek, nektek valóban elég csupán ennyi? Jelzem a vonzalmamat, és már esélyes vagyok legalább egy beszélgetésre, egy randira, akkor is, ha ronda vagyok, mint a bűn vagy alacsony, mint Danny DeVito? Ezáltal már megvillantottam a férfiasságom egy darabkáját, amire felfigyeltek, vagy hogy van ez?



2017. ápr. 7. 16:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha tetszik neki a pasi, akkor sokszor képes többet belelátni a dologba, mint amit a pasi valójában gondol.


Viszont ha nem tetszik neki, akkor csinálhat bármit, virágot is adhat neki, nem lesz belőle semmi.

2017. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Valójában az kell, hogy miközben kedvesen rájuk mosolyogsz elkezdesz számolni egy vaskos pénzköteget és közben véletlenül elejted a mercedes kulcsot is. :D

Ez nagyon vonzó tud lenni, nyert ügyed lesz. :D

2018. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!