Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg elég pusztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg elég pusztán annyi, ha egy pasi kimutatja a tetszését feléjük?

Figyelt kérdés

Annyi ilyen jellegű kérdést olvasok itt, és jó lenne konkrét válaszokat kapni a nőktől. Ilyesmik, hogy:


"Egy ideje látom, hogy bámul egy pasi, miért nem szólít meg?"


"A munkahelyemen az egyik új kollégám rendszeresen vetkőztet a szemével. Mégis csak ő a férfi, miért nem jön oda hozzám, ha akar valamit?"


Nekem ebből az jön le, hogy a nők tulajdonképpen bármilyen pasinak esélyt adnának, aki egyértelműen jelzi feléjük a vonzódását, tetszését? Ha egy pasin látják, hogy ismeretlenül szemez velük, nézi őket, sóvárog utánuk, akkor már pusztán emiatt adnának is neki egy sanszot?


Hölgyek, nektek valóban elég csupán ennyi? Jelzem a vonzalmamat, és már esélyes vagyok legalább egy beszélgetésre, egy randira, akkor is, ha ronda vagyok, mint a bűn vagy alacsony, mint Danny DeVito? Ezáltal már megvillantottam a férfiasságom egy darabkáját, amire felfigyeltek, vagy hogy van ez?



2017. ápr. 7. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem hiszem. Nem nagyon érinti meg őket.

Egy férfinak viszont elég ha egy nő sokat néz rá.

2017. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor veszi észre, hogy nézi a férfi, ha a nő is nézi őt. Többször is.

Vagyis kölcsönös a szimpátia.


Ha a pasi nem jön be neki, akkor kvázi láthatatlan is lehetne. Vagyis azt se fogja észrevenni, ha egész nap őt bámulja, mivel a csaj rá se néz.

2017. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A nagy büdös fenét! :D Nem tudom, miből szűrted le ezt. Szerintem az általad idézett szövegek csak akkor jönnek, ha alapból tetszik nekik az adott pasi.
2017. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez az adott nőtől függ, sajnos nincs rá univerzális/egyetemes válasz. Nekem pl. herótom van bármelyik pasitól (igen, bármelyiktől, egy Adonisztól is), akin látom, hogy kb csorog a nyála, miközben bámul. De ez nagy valószínűséggel azért - is - van, mert lassan egy évtizede boldog kapcsolatban/házasságban élek. Nektek nyilván nehéz dolgotok van ebből a szempontból, hiszen nincs kint rajtam a "foglalt"-tábla, ahogy a közeledésre nyitott nőkön sincs ott a "szabad a pálya"-jelzés. Ennek ellenére azért ott vannak a jelek: ha az épp aktuális nyálcsorgató rámmosolyog, nem mosolygok vissza; még ha alapból szimpatikus lenne, mint ember (értsd: pl. pozitív kisugárzás, egy szimpi emberke, akivel amúgy szívesen eldumálgatnám az utazás unalmas perceit), akkor sem fogok visszamosolyogni rá, mégpedig azért, mert nem akarom bepróbálkozásra buzdítani, ezáltal egyértelmű visszautasításnak kitenni. Viszont az a nő, aki nyitott az ismerkedésre, biztos, hogy máshogy reagál - minimum visszamosolyog, szemez a palival, stb.... szóval a lényeg: univerzális válasz nincs, viszont ha adott egy pasi, akinek megvan a minimális eq-ja, és adott egy nő, aki a szándékainak megfelelő non-verbális kommunikációt alkalmazza, onnantól nagy félreértések/hibák/bakik nem nagyon lesznek...
2017. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Nálam például egyértelműen számít, ha érzékelem egy férfi érdeklődését (nem nyomulósan, tolakodóan) és ki tud belőlem váltani vonzalmat BIZONYOS ESETEKBEN.

Megpróbálom kifejteni. Én a számomra idegen férfiakat teljesen semlegesen szemlélem általában, se nem vonz, se nem taszít, max. emberileg szimpatikus, de (még) nem tekintem férfinak, amikor megismerem. Olyan "semleges nemű", ugyanúgy viszonyulok hozzájuk, mint a nőismerőseimhez. Ha azonban érdeklődést tapasztalok valaki részéről és amúgy nem ellenszenves, nem taszít kifejezetten, akkor abszolút ki tud belőlem váltani vonzalmat, ha az érzem, hogy bejövök neki.

2017. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A legrosszabb ***** válasza:
4%

"Nekem ebből az jön le, hogy a nők tulajdonképpen bármilyen pasinak esélyt adnának, aki egyértelműen jelzi feléjük a vonzódását, tetszését?"


Francokat! Kizárólag akkor, ha a pasas valami elképesztően jól néz ki, nyilván neki esélyt adnának, viszont a kis átlagjancsika bámulhatja akármennyi ideig a kiszemelt nőcit, maximum jól kiröhögi, hogy ugyan mit akar az a kis nyomi tőle.

2017. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem pont lesz*rják :)
2017. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, legjobban az #5-ös tetszett.


Ennek az egésznek szerintem az "érzelmi hullámvasúthoz" van köze - ha folyamatosan magamon érzem valakinek a tekintetét, akkor már kattogni kezdek rajta, a fejemben jár, gondolok rá(hogy mit akarhat), tehát valamit megmozgat bennem. Pusztán azzal, hogy ismeretlenül mindig néz. Azzal, hogy kifejezte, nem vagyok közömbös neki, már ő sem közömbös a számomra.


Van ebben valahol egy csipetnyi szexisség, titokzatosság, ami vonzó és az emberben jóleső bizsergést képes elindítani. Sokakat pedig egyenesen fantáziálgatásra késztet. Ha azt érezzük, tetszünk valakinek, a hormonjaink már kőkeményen dolgoznak - ami persze később alábbhagyhat, ha a dolognak nem lesz folytatása.

2017. ápr. 7. 17:32
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon nem igaz.

Senki nem ad esélyt csak azért mert a másik sóvárog utána, csak akkor, ha kölcsönös a vonzódás.

2017. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha elég lenne, akkor minden jöttmenttel lefeküdnék :D

Egyik feletek azon nyekereg, hogy túl sokat válogatunk, a kettő sehogy se fedi egymást :D

2017. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!