Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi igazság van abban hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi igazság van abban hogy a hosszú hajú nők jobban bejönnek a férfiaknak mind a rövid hajúak?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 5. 15:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
60%
2017. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
39%

Élnek a sztereotípiák, hogy a hosszú haj a nőies.


Szerintem meg nője válogatja, nekem rémesen áll a hosszú, kb. senkinek nem kellettem, amíg úgy hordtam. Mióta levágattam, sokkal jobban érzem magam, és ezt a férfiak is észreveszik. Időnként már zavaróan sokan.


Nem gondolom, hogy a hajamon múlt volna, bár külső objektív szemlélők szerint is ez áll jobban, de ha én így érzem jól magam, akkor azt fogom sugározni, és az értelmesebb pasik, akik nem mellméret-hajhossz-fenék algoritmus szerint keresnek, ezt értékelik.

2017. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
39%
A hosszú hajú nők átlagban szebbek. Amelyik nő szép rövid hajjal, az hosszúval még szebb lenne, . Rövid hajjal aki szép,annak szép az arca,de akinek kevésbé szép az arca ,azon meg segít a hosszú haj. Ha meg nem is szép az arca és haja sincs na az főleg rossz kombináció.
2017. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
32%
Kinek hogy. Én a rövid hajú nőben, nem látom meg a nőt. Mindegy, hogy nagyon bejön belsőre, csak barát, mert ágyba nem tudok vele mit kezdeni.
2017. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%

A rövidebb hajú nők - mivel nincs hosszú hajkoronájuk - sokkal kevesebb nőies mozdulatot tudnak tenni. Ha egy hosszú hajú nő beletúr a hajába, megigazítja a haját, végigsimítja, az a férfiakat megőrjíti.


Egy rövid hajú nő nem tud ezekkel a "trükkökkel" élni, nem tud a hajával játszani, nem tudja csavargatni a tincseit. És ezzel együtt kevesebb praktikával is tud élni, ha egy kiszemelt pasit valahogy be szeretne hálózni.


Görög Zita is szebb volt hosszú hajjal, Daniludisz Niki playmate is - a hosszú haj tényleg vonzóbb. De van, akinek a rövid jobban áll, mert az arcához jobban passzol.

2017. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Lazy Lover ***** válasza:
58%
nagyon sok a hogy előttem írták a férfiak nem tartják nőiesnek a rövid hajú nőket
2017. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
46%

"Egy rövid hajú nő nem tud ezekkel a "trükkökkel" élni, nem tud a hajával játszani, nem tudja csavargatni a tincseit. És ezzel együtt kevesebb praktikával is tud élni, ha egy kiszemelt pasit valahogy be szeretne hálózni. "


Nem is akarok. Viszont a szemébe tudok nézni nyíltan a másiknak. És onnantól nem kellenek trükkök - legalábbis nekem.

2017. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
8%

Ha jól áll neki a hosszú haj, és ápolt, egészséges, akkor igen.

Minden más esetben nem.

2017. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Hát, nekem eddig az összes barátnőm hosszú hajú volt, de egyszer nagyon-nagyon szerelmes voltam egy rövid hajú lányba, sajnos nem jött össze.

De a lényeg, hogy nekem pl. nem számít egyáltalán, mindkettő tetszik.

2017. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
Van egy csoporttársam egyetemen rövid hajjal(válláig sem ér), de így sokkal szebb, mint hosszúval. Kinek mi áll jól...
2017. ápr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!