Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy tavasszal az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy tavasszal az ember jobban vágyik a szerelemre, mint máskor?

Figyelt kérdés

Akik egyedülállók, valóban érzik mostanság a hormonok fokozott működését? Amikor rügyeznek a fák, nyílnak a virágok és csicseregnek a madarak, tényleg jobban vágyunk a szerelem érzésére?


Ha igaz ez az elmélet, akkor vajon átlagban tavasszal több kapcsolat kezdődik, vagy pont a felfokozott állapot miatt több megy tönkre(több a megcsalás, stb.)? Ki mit gondol erről?



2017. ápr. 3. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Inkább úgy fogalmaznák, hogy a lányok lenge öltözékétől a pasiknak jobban ágaskodik, felesleges szebben fogalmazni, ez nem szerelemre, szeretetre vágyáz, egyszerű szexuális ösztön
2017. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Tavaszra végre elmúlt a szerelmi bánat.
2017. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 Ez is igaz, de szerintem ahhoz van köze, hogy a téli nyomasztó szürkeség és hideg elmúltával ahogy természet is újjáéled, úgy az ember is kivirágzik és jobban vágyik az érzésekre.
2017. ápr. 3. 17:23
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenkor több program lehetséges, több párocskát látni együtt kirándulni sétálni, kint a szabadban többet látni az embereket a padokon, és mindenhol máshol és az emberekben ilyenkor keletkezik egy bizonyos féltékenység is, hogy mindnhol turbékoló párokat lát.
2017. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
Az egyes válaszoló egy férfigyűlölő. A szerelem nem évszakhoz köthető egyébként, akkor vagyunk szerelmesek, amikor szerelmesek vagyunk. Ez ugyanakkora baromság, mint a horoszkópok.
2017. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom, nekem a tél a legmeghittebb évszak. Akkor fülig ér a szám. Ez már szenvedés. Jön a meleg, meg igen, az álló farkak... már várom az októbert...
2017. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindig vágyom rá, csak eddig nem jött el. Jóóó hosszúúú ideje. (F)
2017. ápr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Már miért lenne férfigyűlölő, maguk a férfiak írják, hogy mennyire szeretik a lenge kis ruhácskákat.
2017. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is tavasszal jöttem össze a párommal.

Sokkal több lehetőség van ilyenkor randizni,szabadban lenni, mint télen. Szerintem van közte összefüggés.

2017. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!