Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor az itteni csajok (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor az itteni csajok (vagy pasik), azt mondják a sikertelen lúzer pasiknak akik nem tudnak csajozni, hogy "fejlesszék magukat", azt pontosan hogy értik?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak ezt olvasni, hogy "Miért nem fejleszted magad, hogy sikeresebb légy?" "Persze, itt siránkozni sokkal könnyebb, mint tenni ellene és fejlesztened magad.."


A PUA hülyeség, ezt mindenki mondja. Gyúrni hülyeség, mert a kigyúrt pasikra "normális" csajok nem gerjednek. A pénzre csak a qrvák buknak, de senki sem fog szeretni csak a pénzedet.


Akkor ezt az önfejlesztést mégis hogy értik?


2017. ápr. 2. 22:15
1 2
 11/13 BlackSword ***** válasza:
Olvass, sportolj, növessz farkat!!! Láttál már önbizalomhiányos sportolót, vagy művészt??? Naugye
2017. ápr. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek ott követik el a legnagyobb hibát, hogy mindenkinek tetszeni akarnak, mindenki ízlésének meg akarnak felelni, eközben elvész a személyiségük (legalábbis egy fontos része). Én évekig küzdöttem ezzel. Gyűlöltem, hogy nem tartozom a klasszikus modell alkatú nők közé, és nem vagyok olyan kedvesen cuki az emberekkel, mint amit egy varázslatos személyiségű nőtől elvárnak. Aztán elgondolkodtam, hogy nem lehet mindenki számára jónak lenni. A saját személyiségemen belül kell megfelelnem önmagamnak, így tudom csak az értékeimet közvetíteni mások felé. Mind belsőleg, mind külsőségekben. Nyilván nem fogok olyan férfira ráhajtani, aki a szálfa vékony csajokra bukik, hanem megkerestem azt a célközönséget, akik a bögyös-faros macákat bírják.

Elkezdtem napi szinten sportolni, mert az tartást ad az embernek kívül-belül, rendszert is vitt az életembe, a kitartást is próbára teszi. Beszereztem nekem való, csinos ruhákat, klassz hajat vágattam magamnak, és kialakítottam egy elvet, végiggondoltam, milyen férfiakkal akarok vagy nem akarok szóba állni. És a legfontosabb: elhittem, hogy nekem is jár a jó.

Remélem, segítettem kicsit.

2017. ápr. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
21%

"Ez csak kifogás. Azt mondják keress mást! Bárkit csak ne engem. Keress mást! Nagyon jó pasi vagy, de nekem nem jössz be. Keress mást! Fejleszd még magad egy kicsit, aztán keress mást!"



totál igaz !

2017. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!