Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tud egy ember beleőrülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud egy ember beleőrülni abba, hogy nem kell a szép nőknek?

Figyelt kérdés
Van itt egy (vagy több??) ember aki azzal tölti élete majdnem minden percét, hogy kattog azon, vajon miért nem kell a szép, csinos nőknek. Fel van háborodva, amiért azok csak helyes, sportos, vonzó, sikeres, népszerű, gazdag stb. férfiakkal jönnek össze, tehát olyanokkal, akiknek ők is tudnak nyújtani egyet s mást pl. vonzó külső, sikeres karrier, pörgős társasági élet. De ő meg azt elvárja, hogy unalmas, egész nap a gép előtt görnyedő, kattant, tohonya, sikertelen emberként jó nője legyen, neki nem kell se csúnya, se elhízott, de még átlagos se nagyon. Neki lehetnek elvárásai, amikért cserébe semmit sem tud nyújtani, míg azoknak, akik tesznek a sikerért, be kellene érniük vele.
2017. márc. 29. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, én sosem kattogok ilyen szarságokon. :D Mondjuk nem is panaszkodom soha, elvagyok, mint a befőtt.
2017. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Ezt úgysem fogjuk megérteni soha!

Rájuk már az ész érvek sem hatnak, lehet igazából ezt élvezik...

2017. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
betegek, önbizalom hiányosak, frusztráltak, kisebbségi komplexusban szenvednek... és még lehetne sorolni.. Ezek miatt.
2017. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%

Nem az a felháborító igazán, hogy a szép csajok a helyes pasikhoz vonzódnak, hanem az, hogy egy nőnek elég a szép és csinos. Egy pasi meg legyen jóképű, sportos, sikeres, legyen saját lakása, minél jobb autója, legyen humoros, társaság középpontja meg minden.

Hányszor láttál már nőket leoltani azért mert csak egy eladó, pultos vagy ilyenek? Én soha, csak legyen szép és csinos.

Mi történik amikor kiderül, hogy a férfi egy gyári munkás vagy biztonsági őr? Egyből mindenki fúúj, fúj... ez nem egy férfi... ismerős?

2017. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Aki nem tesz magáért semmit,de elvárni azt tud,arra nem terjed ki az empátiám,pardon.20 éves korom alatt nem olyan pasikkal jöttem össze,akik kinézetre a preferenciáim,mégse őrültem meg.Mondjuk nem baj,ha nincs se háború,se járvány,ami tizedeli a népet,lesz úgy is más,amivel beindul a szelekció.Legyen az öngyilkosság vagy azok kihullása,akik csak elvárni tudnak,de a kinézetükbe energiát fektetni azt nem.
2017. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe bele lehet őrülni? Nekem vagy 10 éve nincs barátnőm, talán több is,nem számolom. Mosatnában igazából gondolkodni sincs időm ilyesmin,hogy nekem miért nincs, másnak hogy-hogy van, bár sokat nem kell gondolkozni ezen, nem próbálkozok senkinél,ameddig el nem készül rajtam egy "optikai tuning". Amíg ez nincs kész,addig nem ismerkedek, keresek más elfoglaltságot, az az keresni sem kell,dob az élet, munka 3 műszakban, itthon elvégezni a dolgaimat egyedül. Elintézni ezt-azt, stb. Mindig van valami ami leköti az időmet,gondolataimat.
2017. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellett beletörődni, mivel számomra magától értetődő volt mindig is.

Annyi nálam sokkal értelmesebb, érdekesebb, szebb férfi létezik, hogy semmi meglepő nincs abban, hogy nem kellek a szép nőknek.

2017. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki magához illőt keressen,tükörbe néz és ahhoz mérten válogat- akkor nem kell sírni.
2017. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%

Én azt imádom, hogy kiírnak egy kérdést,

mintha érdekelné őket bárkinek is a véleménye.

Aztán ha valaki nem ért velük egyet, akkor elindul a hisztivonat. :)

Egyébként én sem értem őket, mert a szellemi igénytelenség pont olyan rossz, mint a testi. Elvárják, hogy ne legyen kövér a nő (megfelelő táplálkozással és edzéssel 1-1,5 év alatt el tudná érni a kívánt alakot), de az nem zavarja őket, hogy amióta kikerültek a kötelező oktatásból, még egy OKJ-t sem tudtak elvégezni. Volt itt olyan kérdező, aki még 31 évesen (tehát 13 éve érettségizett) is közmunkán volt, abból még magát sem bírja fenntartani, nem még egy családot.


21/L

2017. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!